Umíte přijmout dar, který vám nabízí léto?!

Aneb, upravte si nyní interiér, ať vám na konci roku nechybí energie z léta, protože si o prázdninách zrovna vybíráte 2 týdny zasloužené dovolené. 

Paradox moderní doby

Taky jste si všimli, že v době – kdy předkové nejvíce pracovali = starali se o dozrávající úrodu, sklízeli a uskladňovali ji, aby měli z čeho celý následující rok žít – tak moderní člověk si bere dovolenou a odpočívá?! 

A pak to, co nestihl v létě, dohání v době adventu. Zvedněte ruku, kdo to máte jinak. Pokud popisuji i váš život, čtěte dál:

Když v létě odpočíváte

A nemáte svůj propracovaný systém péče o svou vnitřní sílu, energii a zdraví, tak:

 • se v listopadu utápíte v depresích,
 • před vánoci jste vystresovaní, že nestíháte, 
 • a na jaře se divíte, že jste zase nachlazení, přestože se ládujete vitamíny. 

Vše je způsobeno, že nežijete v souladu s ročními cykly – v době, kdy máte být nejaktivnější, tak odpočíváte, chytáte bronz na pláži. A hlavu, která jede na plné obrátky, najednou dlouhodobě odpojíte z pracovního flow. Skutečnost, že se trápíte, co se nepodařilo, nebo že vás kolegové ruší pracovními hovory, to situaci ještě přitíží!

Tímto odpojením a odpočinkem seskakujete z energetické vlny ročního cyklu.

Když se pak na vlnu vracíte, musíte hodně vyskočit, a to vás stojí mnoho zbytečných sil. :(

Ano, je teď těžké žít v souladu s přírodními cykly

Zejména,

 • máte-li děti školou povinné,
 • váš byznys o prázdninách zažívá okurkovou sezónu,
 • chodíte do práce, kde si všichni uprostřed léta povinně vybírají celozávodní dovolenou.

A odpočinout si pořádně jednou za rok také potřebujete. Tak, jak to udělat?! Některé věci nezměníte. Ale vždy existují další možnosti! 

Pomozte si a upravte domov pro dočerpání síly

Udělejte to nejlépe teď v létě, kdy máte relativně více času, pracovního volna a energie těchto dní zve k radostnému tvoření. Vše, co teď uděláte, navíc ponese v sobě punc nadšení a dalších prázdninových energií, jako jsou

radostné tvoření, rozkvět, zrání, první sklízení. Všechno to jsou kvality, které vám pomůžou, aby vaše počáteční nadšení nevyšumělo.

Schválně si vzpomeňte, kolikrát jste se nadšeně do něčeho pustili a po chvíli jste to opustili, protože vám “něco” chybělo. Chyběl vám totiž elán, nadšení, vytrvalost.

Aby se to neopakovalo, využijte zmíněných vlastností prázdninového období – ty vás naopak podrží, abyste u toho, co začnete, vytrvali, bavilo vás to a byli jste na cestě k úspěšnému dokončení.

Nebojte, nemusíte dělat rekonstrukci interiéru

Aby vaše bydlení bylo příjemnější, útulnější, vy jste si v něm, co nejlépe odpočinuli, a tak načerpali sílu. Samozřejmě by to bylo ideální. :) Ale to je činnost na několik měsíců, pokud změněný domov má pozitivně podpořit život vás a vašich blízkých, a nemá být jen o 4 stěnách k přebývání vás a vašich věcí.

Teď objevte kouzlo snadných, rychlých, drobných úprav interiéru, nejlépe s tím, co už máte – obměňte dekorace, textil, přestavějte nábytek. Nepodceňujte je jen pro jejich drobnost! I když malé, za pár kaček, tak mají ohromný vliv, zejména když jsou dělány s konkrétním záměrem

Tipy, co všechno můžete lehce udělat a s čím to v životě pomůže 

najdete v e-booku 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život. Ale toto čtení je vhodnější na podzim. Teď v létě, kdy je život ještě při síle, udělejte změnu rychle – domluvte si se mnou osobní konzultaci – u vás doma, nebo přes Skype.

Navrhnu, co konkrétně podpoří vaši vnitřní sílu a jak to máte udělat, aby váš domov byl útulný. 

Mimochodem, když k vám přijdu osobně, sice zaplatíte navíc za dopravu, ale získáte opravdu individuální péči – že spolu můžeme úpravy rovnou udělat. Tak berte, dokud nabízím. :) 

Někdy stačí málo 

I během pouhých 2-4 hodin konzultace získáte návrh vám ušitý na míru a váš život začne kvést. Navrhnu vám řešení i pro ulehčení například s těmito problémy:

 • posílení matky školních dětí v depresi >> nakonec nemusela brát psychofarmaka, naopak načerpala vnitřní sílu a mateřství ji začalo naplňovat,
 • problém stagnace >> klientka získala více energie, a dokonce i času,
 • návrh úprav celého bytu, aby se vyřešila patová rodinná situace >> před 3 roky proběhl rychlý a klidný rozvod; od té doby bývalí manželé rozumně fungují, jako rodiče svých dětí,
 • podpora klientčina záměru, přestože zrovna neměla peníze, aby zrekonstruovala byt, který byl zdrojem pasivního příjmu >> během měsíce se objevilo nečekané finanční řešení, proběhla rekonstrukce a byt je už přes rok pronajatý,
 • odstranění špatných pocitů z nově zařízené domácí pracovny >> 3 měsíce po úpravě přibylo více klientů, a nečekaně došlo k zlepšení partnerského vztahu. 

Začtěte se do dalších referencí >> 

 

Využijte energie léta na maximum – energie ROZKVĚTU

objednejte si osobní konzultaci pro vyladění vašeho domova (nebo pracovního místa), ať se v září můžete s oporou v zádech postavit čelem všemu, co vás na podzim a v době před vánoci čeká. Ať letošní advent prožijete konečně v pohodové atmosféře, o které už dlouho sníte.

Získáte tak svůj přístav, kde během večerů a víkendů načerpáte dostatek síly. Konzultaci objednejte přes toto tlačítko: 

Napište svůj e-mail, jméno, případně další, a klikněte na tlačítko: 

Ozvu se vám do 2 pracovních dnů. 

Nebo mi rovnou zavolejte na telefon 737 879 400  :)

Těším se na vás. A všem ostatním přeji prima léto a dovolenou. ;)

Iva

PS: V první půlce srpna využijte šanci platit za dopravu méně, než kdybych za vámi přijela z Prahy. Tou dobou budu v okresech Svitavy (Pardubický kraj) a Brno-venkov (Jihomoravský kraj). Telefon na mě je 737 879 400

Foto by pixabay.com 

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře