Reference

Oslovila jsem tě, protože jsem cítila, že mi v bytě něco chybí, potřebovala jsem v něm nějakou změnu - vše vyčistit a lépe uspořádat a možná právě proto jsem oslovila tebe, protože nabízíš pomoc při tom ujasňování si toho, co vlastně chci. A to se během naší konzultace v plné míře podařilo, neboť jsem získala od tebe nejen návod, jak si zařídit ložnici, avšak dokonce i jak o tom mám přemýšlet.

Očekávala jsem rady, že já řeknu svůj názor, a ty mě řekneš ano, bylo ba to dobré z těch a těch důvodů, nebo ne, to by nebylo dobré, a to protože…. Ovšem získala jsem něco navíc, a to přesně to, co jsem potřebovala - naučit se sama zamýšlet nad různými variantami bytu a věřit si, že jsem si ho zařídila dobře, podle sebe, abych se v něm cítila dobře já, že to nedělám pro nikoho jiného, ale pro sebe. Vždyť nepotřebuji mít výstavní byt, ale příjemný. Tvoje služby doporučuji každému, kdo si neví rady nebo potřebuje své názory jen probrat.
Ludmila Sychrováúčetní
Iva přijela do mého domu přes půl republiky a strávila s naší rodinou den, během kterého měřila místnosti, lezla po žebříku na půdě, vynesla na vlasech pavučiny ze sklepa, poradila nám, jak posunout postel a tak zohlednit energie nás jako páru. Iva nepracuje jen s prostorem, ale hledá harmonii podle individualit, které ten prostor chtějí obývat. Tak, aby poskytoval radost. Přistupuje k prostoru i jeho obyvatelům s úctou, respektem a pochopením pro jejich konkrétní zájmy a záměry. Ivi, děkuji za Tvé rady a přátelský přístup, vím, že jsem Tě nevyhledala naposledy.
Martina Noskovájazyková lektorka a průvodkyně psaním deníku - www.facebook.com/pisudenik
Milá Ivo, téma bydlení mě oslovilo až po našem setkání a Tvé besedě. Do té doby jsem domov brala jen jako střechu nad hlavou, abychom se vešli a uložili všechny své věci. Myslela jsem si, že na 50 m² se dvěmi dětmi se toho moc vymyslet nedá. Na Tvé besedě o bydlení jsem si poprvé uvědomila, že za všelijaké mé stresy, nepohody a špatné nálady možná může právě prostor, který mě obklopuje. Uvědomila jsem si, že tento prostor je třeba neustále kultivovat. Nerezignovat … Teď mi i malá změna přináší radost a chuť do života! A objevem století pro mě bylo, že na to nejsem sama, že jsou lidé jako Ty, kteří vědí, jak na to!
Klára Milotováženská lékařka - www.gynvin.cz
Iva u nás byla na prvni konzultaci k návrhu dětského pokoje pro tři děti (4, 6, 9 let), který bude teprve finálně zpracován.

Ondra - otec:
Mám z konzultace dobrý pocit. Iva, umí pracovat s malými dětmi, předškolními a školními. Zapojuje je do řešení jejich potřeb. Oceňuji její proaktivní přístup a nešablonovité návrhy.

Eva - matka:
Jsem nadšená tím, jak zapojila formou hry děti do vlatního návrhu pokoje. Jak respektovala jejich přání a zároveň je dovedla k tomu, že některé nesmyslné věci přehodnotily. Zvládla konzervativního syna přesvědčit, že nové nabízené řešení mu přinese výhody, a že se může vzdát svého dosavadního místa v pokoji. Líbí se mi její myšlenka rozdělení pokoje na dívčí a klučičí část.
Po dvou hodinách konzultace s Ivou jsem navíc zůstala pozitivně nabitá a vydrželo mi to po celý den. Ivo, klobouk dolů!
Ing. Ondra a Eva Dolákovi IT specialista a kreativní žena

Navrhuji úpravy vašeho bydlení tak, aby vás podpořily. Ať už ve svém životě právě zažíváte cokoliv. 

Máte dotaz? Není vám něco jasné? Napište mi nebo zavolejte. Ráda vám odpovím.