REFERENCE

Exteriérový návrh zahrady ZŠ Mohylova, Praha 13 

Když jsem před nějakou dobou začala uvažovat co s naší školní holinou ( zahrada se tomu nedalo říkat), potkala jsem, nebo ona potkala vlastně nás Mohyláky - Iva Kolářová k nám do školy zapsala své dítě. Od té doby a doufám, že ne jen kvůli zahradě, k nám zapsala i druhé dítě.
Zahrada se začala rýsovat na papíře a já jsem nevěřila, že se v reálu vyloupne do dnešní podoby. Když seděla s bubínkem u svahu zahrady, nevěřila jsem uším, ale ani očím. Ale potom se na zahradě hromadilo dřevo, kámen, kůra a já začala být důvěřivější. Pískoviště jako skalní útvar (to bylo obav z úrazů), nechci to zakřiknout, ale míst úrazů je to rodeo kreativity a dětské fantazie. Amfiteátr slouží na pravidelnou výuku. Netradičně zpevněný svah s klouzačkou dělají velkou radost.
Jistě by popustila uzdu svému umu, kdyby nebyl také finanční limit. A tak je ještě mnoho věcí, které by byly možné a jsou jistě v její hlavě. Kdyby byl štědrý Ježíšek, jistě bych ve spolupráci s Ivou pokračovala.

Martina Štychová ředitelka Základní školy Mohylova

Konzultace reDesignu vytopeného panelového bytu 

Od konzultace s Vámi jsem očekávala, že náš byt tak nějak celkově zhodnotíte pohledem odborníka (na architekturu i na feng-shui), jak to s ním vypadá, jaký má potenciál k nějakým změnám a jestli se s ním ještě vůbec dá něco udělat :-).

V tom jste mě mile překvapila a uklidnila, protože i přes ten aktuální havarijní stav se zdálo, že Vám to zase až tak hrozné nepřišlo. A musím říct, že díky Vám jsem i já trochu změnila úhel pohledu. Myslím, že jsem na to stále hodně hleděla optikou těch dokonalých designových interiérů, které vídám v časopisech a měla jsem pocit, že bez totální celkové rekonstrukce (na kterou ale nějak pořád nemáme) se s tím nic udělat nedá. Teď to tu najednou začínám vidět trochu jinak, vzala jsem náš byt na milost :-) a začalo mě bavit znovu vymýšlet, jak to tu upravit a vylepšit. Dokonce jsem se tu po Vaší návštěvě začala i nějak lépe cítit, než před tím a začalo mi to tu připadat o něco útulnější.

Překvapila jste mě tím, jak se dokážete přirozeně "vyladit" na interiér, do kterého přijdete, i na osoby v něm (a to i na ty, které v tu chvíli ani nejsou přítomny :-)), postupně vnímat energii a možnosti daného prostoru a intuitivně přicházet na nejlepší řešení, která jsou zároveň v souladu s povahou a potřebami těch, kteří daný prostor obývají. Navíc dokážete i druhé lidi nenápadně nasměrovat k tomu, aby se sami snažili navázat se svým prostorem i se sebou vztah a začali objevovat nové možnosti.

Vaši konzultaci bych určitě doporučila každému, kdo z nějakého důvodu není se svým bydlením (ale i životem) spokojený, cítí, že mu tam něco chybí, nebo, že by chtěl něco jinak, ale má pocit, že vlastně ani neví co a že to sám "nevymyslí". :-) A nebo tomu, kdo si chce svůj interiér zařídit tak, aby byl harmonický, krásný a v souladu s jeho přirozenými potřebami.

Mgr. Alice Reslová Forenzní genetička

Zpracování projektové dokumentace a konzultace pro rekonstrukci 100m2 panelového bytu 

Vypracovaná dokumentace a konzultace pro rekonstrukci 100m2 panelového bytu splnila očekávání jak z hlediska praktického a technického. Paní Iva Kolářová respektuje přání klienta a aplikuje své zkušenosti ze stavbou a rekonstrukcí bytových prostor. Zvláště jsme docenili zaměření na detaily a jejich posuzování.

Dokumentace pro stavební řízení byla pečlivě připravena a paní Iva flexibilně reagovala na naše doplňující požadavky, když vyvstala potřeba upravit některé věci dle reálného stavu po vybourání stávajících konstrukcí.

Služby paní Ivy Kolářové doporučuji všem, co plánují nebo realizují rekonstrukci bytu nebo bytového jádra.

Přemysl Hněvkovský SW vyvojar ve spolecnosti 4financeIT, Praha

Konzultace rozestavěného rodinného domu dle Feng-Shui

Rozhodli jsme se, že pozveme Ivu na návštěvu do našeho rozestavěné domu podle FS, který byl ve stavu hrubé stavby a právě stavební firma instalovala dřevěná okna a dveře. Iva se přijela podívat na náš dům, s tím, že projdeme prostory, místnosti a ukážeme jí jak jsme daleko, takže rychlé návštěva.
Trochu mě to překvapilo, že Iva během prohlídky měla zajímavé a všímavé poznámky, nápady i různá doporučení co udělat lépe pro větší harmonii v domě. Tak jsem si začal zapisovat jednotlivé věci, které mi dávaly smysl a líbili se mi. Tak z pár poznámek byly dvě A4. Jednalo se o různé stavební detaily, úpravy i ladění barevnosti a návrh možných doplňků, až bude vše hotovo.

Po dvou letech, když jsme zkolaudovali jsem zjistil, že co Iva poradila jsem udělal a je nám v tom domě a všech prostorech moc dobře. Moc děkujeme Ivě za její úžasnou detailní kreativní práci spojenou s její osobní vášní zdokonalovat prostory a tím ovlivňovat a zpříjemňovat život. Děkujeme.

Jan Kolín Konzultant a návrhář IT a elektro vybavení

Konzultace pro návrh kuchyně

Klienti:  Alena a Radek Laštovičkovi, Praha - Řeporyje

  • volba materiálů linky, 
  • diskuze nad rozvržením kuchyňské linky, 
  • materiál nové podlahy v celém přízemí rodinného domku, 
  • původní nebo nový jídelní stůl, 
  • barevné řešení místnosti. 

Více informací zde >>

Spokojení klienti architektonického návrhu dětského pokoje 

Iva u nás byla na prvni konzultaci k návrhu dětského pokoje pro tři děti (4, 6, 9 let), který bude teprve finálně zpracován. Mám z konzultace dobrý pocit. Iva, umí pracovat s malými dětmi, předškolními a školními. Zapojuje je do řešení jejich potřeb. Oceňuji její proaktivní přístup a nešablonovité návrhy.

Ing. Ondra DolákIT specialista

Jsem nadšená tím, jak zapojila formou hry děti do vlatního návrhu pokoje. Jak respektovala jejich přání a zároveň je dovedla k tomu, že některé nesmyslné věci přehodnotily. Zvládla konzervativního syna přesvědčit, že nové nabízené řešení mu přinese výhody, a že se může vzdát svého dosavadního místa v pokoji. Líbí se mi její myšlenka rozdělení pokoje na dívčí a klučičí část. Po dvou hodinách konzultace s Ivou jsem navíc zůstala pozitivně nabitá a vydrželo mi to po celý den. Ivo, klobouk dolů!

Eva Doláková projektová koordinátorka + šití na zakázku - polštářky, taštičky, tašky, látkové panenky | www.evadolakova.blogspot.cz/

Spokojena klientka po konzultaci 

Konsultace s Ivou byla pro mě moc obohacující. Dala mi úplně nový pohled na naši budoucí zahradu. Líbilo se mi, jak sladila naši rodinu (náš vkus) s rozmístěním zahrady. Krásně modelovala linie přímo na místě. Podařilo se nám vymyslet umístění všeho, co na zahradě chceme. Nejvíce mě nadchla "brána" - oddělení vstupní části pozemku od soukromé části zahrady. Jsem moc spokojená a moc Ivu doporučuji! :)

MUDr. Kristina Pitroválékařka na ORL

V červenci 2017 začala PŘESTAVBA ZAHRADY, a to jen na základě 1 konzultace a inspirace na internetu! Kristýna je s konzultací tak spokojená, že mi o tom napsala, a já z toho sepsala pro vás inspirační článek, který je k přečtení ZDE >>

Konzultace proměny (re-designu) ložnice

Před konzultací:

7 měsíců po konzultaci:

Oslovila jsem tě, protože jsem cítila, že mi v bytě něco chybí, potřebovala jsem v něm nějakou změnu - vše vyčistit a lépe uspořádat a možná právě proto jsem oslovila tebe, protože nabízíš pomoc při tom ujasňování si toho, co vlastně chci. A to se během naší konzultace v plné míře podařilo, neboť jsem získala od tebe nejen návod, jak si zařídit ložnici, avšak dokonce i jak o tom mám přemýšlet. Očekávala jsem rady, že já řeknu svůj názor, a ty mě řekneš ano, bylo ba to dobré z těch a těch důvodů, nebo ne, to by nebylo dobré, a to protože…. Ovšem získala jsem něco navíc, a to přesně to, co jsem potřebovala - naučit se sama zamýšlet nad různými variantami bytu a věřit si, že jsem si ho zařídila dobře, podle sebe, abych se v něm cítila dobře já, že to nedělám pro nikoho jiného, ale pro sebe. Vždyť nepotřebuji mít výstavní byt, ale příjemný. Tvoje služby doporučuji každému, kdo si neví rady nebo potřebuje své názory jen probrat.

Ludmila Sychrováúčetní

Měla jsem velkou potřebu změnit své bydlení, ale nevěděla jsem jak na to bez finančních prostředků a zdálo se mi to neřešitelné. Zásadní problém je u nás prolínání podnikatelských zájmů s potřebou soukromí. Hledala někoho, kdo by mi pomohl s proměnou bytu a objevila jsem Ivu. Přišla k nám domů a ukázala mi mnoho problémů, které jsem potřebovala ukázat a dřív neviděla. Navrhla úpravy jednotlivých místností. Zásadní bylo pořízení nové pohovky, která se stala centrem bytu. Díky Ivě jsem si uvědomila, jak je důležité věcí se také zbavovat a prostor čistit. Tak postupně vyklízím staré nepořádky, stěhuji nábytek a vytvářím si nové, lepší prostředí domova.
Poradenství Ivy bych doporučila všem, kteří pracují z domova a hlavně ženám, které hledají jak skloubit prostor pro bydlení rodiny se svým prostorem k práci a tvorbě. Myslím, že právě Iva může pomáhat ženám najít svou vlastní cestu ke spokojenosti přes znovu-nalezení svého pravého místa v rodině i společnosti, tak aby mohly vytvářet šťastnější svět kolem sebe.

Magdaléna Dobromila Staňkováwww.bylinkypromaminky.blogspot.cz

Již jsem zažila konzultaci feng-shui ve svém bytě, ale z konzultace Ivy jsem byla úplně nadšená. Řekla mi mnoho důležitých informací nejen o mém pracovním místě, ale i mém životě. Její konzultace není "jen" feng-shui, ale i psychická podpora. Zároveň mě nikam netlačila a netlačí a nechala mě moje pracovní místo "procítit". A já jsem konečně vyhodila květinu, která už mě dlouho rozčilovala, přesunula jsem svůj počítač dál od zdi, která mi bránila "rozvoji" a během několika dní po konzultaci a pár provedeným změnám, které ještě postupně dokončím, jsem se najednou otevřela hojnosti a radosti ve svém drobném podnikání i v mateřských povinnostech. Díky konzultaci a provedeným změnám jsem se přestala bránit vystavování faktur a do týdne jsem na podnikatelskému účtu o pár tisícovek více.

Veronika Hanzlíkováveronikahanzlikova.cz

Spokojená klientka po konzultaci a zážitkové výmalbě

Ivi, Samadi (blaženost) a Anicca (pomíjivost) mi vrní u nohou. Užívám si pohledu na doladění obraz, který mám ráda, a pověšený po Tvé konzultaci a návrhu na novém místě. Pokoj ještě není uplně dodělaný, ale už teď je tu nádherná energy. A vidím další změny i v kuchyni - barvičky, zjednodušení, a tak... Chodí mi ještě další nápady... Cítím se spokojená a božsky. Děkuju Ti za Tvé rady, inspiraci a probuzení mé kreativity!

Michaela Novákovátvůrkyně videí s citem a radostí, www.videolover.cz

Další spokojené klientky osobní jednorázové konzultace

Milá Ivo, téma bydlení mě oslovilo až po našem setkání a Tvé besedě. Do té doby jsem domov brala jen jako střechu nad hlavou, abychom se vešli a uložili všechny své věci. Myslela jsem si, že na 50 m2 se dvěmi dětmi se toho moc vymyslet nedá. Na Tvé besedě o bydlení jsem si poprvé uvědomila, že za všelijaké mé stresy, nepohody a špatné nálady možná může právě prostor, který mě obklopuje. Uvědomila jsem si, že tento prostor je třeba neustále kultivovat. Nerezignovat … Teď mi i malá změna přináší radost a chuť do života! A objevem století pro mě bylo, že na to nejsem sama, že jsou lidé jako Ty, kteří vědí, jak na to!

Klára Milotováženská lékařka - www.gynvin.cz

Iva přijela do mého domu přes půl republiky a strávila s naší rodinou den, během kterého měřila místnosti, lezla po žebříku na půdě, vynesla na vlasech pavučiny ze sklepa, poradila nám, jak posunout postel a tak zohlednili energie nás jako páru. Iva nepracuje jen s prostorem, ale hledá harmonii podle individualit, které ten prostor chtějí obývat. Tak, aby poskytoval radost. Přistupuje k prostoru i jeho obyvatelům s úctou, respektem a pochopením pro jejich konkrétní zájmy a záměry. Ivi, děkuji za Tvé rady a přátelský přístup, vím, že jsem Tě nevyhledala naposledy.

Martina Noskovájazyková lektorka a průvodkyně psaním deníku - www.facebook.com/pisudenik/

Ivo, když jsem se Vás rozhodla požádat alespoň o hodinovou Skypovou konzultaci ohledně úprav interiéru kanceláře a předsíně, netušila jsem, že i na dálku, přes Skype dokážete v člověku „zbořit nefunkční přesvědčení”. A ještě k tomu v posledních pár minutách konzultace! Nevěřila bych, kdybych to nezažila na vlastní kůži. Nečekala jsem to, ale o to víc Vám za „přidanou hodnotu” děkuji. … Díky Vám jsem si uvědomila, jak se chci změnit a cítit. … Umíte úžasně vystihnout a popsat to skryté, to, co není na první pohled zřejmé, to co si ani člověk sám sobě nepřizná. Umíte láskyplně a jasně předat poselství. Dotknout se srdce. Takže kromě krásné světlé předsíně jsem získala i prosvětlenější nitro. Děkuji.

Monika Nováúčetní, www.danova.cz

Chcete také takový návrh úpravy interiéru? 

Objednejte si 15 minut nezávazné skype / telefonní KONZULTACI zdarma. 
Napište mi na e-mail iva@ivakolarova.cz. Raději voláte? Mé telefonní číslo je 737 879 400. Nebo se objednejte přes tento formulář: 

Mám zájem o 15 minut KONZULTACE

Spokojená klientka návrhu interiérového designu

- studentského pokoje

Paní Iva Kolářová je nabitá energií, se kterou nás dokázala provést náročným procesem utváření představy o prostoru, který jsme chtěli změnit a zařídit. Trpělivě vyslechla ne jednu, ale vždy hned více představ, mých i mé dcery . Paní Iva držela pevně ve svých rukou vlákno myšlenky, kterou nebylo lehké vymotat z celého toho zamotaného klubíčka různých pohledů, názorů, požadavků a přání. Líbilo se mi, jak pro ni všechno nezačalo daným prostorem, ale lidmi, kteří v něm budou bydlet. Brala obojí jako jeden neoddělitelný celek. Jako ženu mě ohromila i svým technickým přehledem. Pro mě důležité je její nadšení pro věc, radost z práce a naprostá spolehlivost, schopnost hledat a nacházet, vydat se novými cestami. Mimo návrhu pokoje jsem získala i nový pohled na mnoho věcí. Paní Iva měla vždy dostatek trpělivosti vyslechnout i naši náctiletou dceru a poprat se nebo možná by bylo lépe říci skamarádit se s jejími předem jasnými pohledy na všechno. Vždycky jsem byla zvědavá na další kus návrhu a těšila mě vzájemná spolupráce.

paní Ivanakreativní a pečující žena

Spokojené čtenářky a uživatelky

Paní Ivo, po seznámení s vámi prostřednictvím vašeho e-booku se ujišťuji, že vás budu mít ráda za poradkyni. Díky za inspiraci a povzbuzení k tvorbě. Zvolna si probírám e-book a raduji se z vašeho přístupu k bydlení. Původně jsem myslela, že vás budu hned volat k řešení závěsů a osvětlení v našem nynějším bytě, ale e-book mi zatím stačí. Nábytek v ložnico-pracovně se dal po čtení e-booku do pohybu. K řešení osvětlení jste mi pomohla výzvou k hledání jedinečného kusu. Po čtení e-booku vznikají vlny v našem domácím soužití. :) Těším se, že se ještě potkáme a někdy v budoucnu vás vyhledám.

Zina Hánoválékařka

Milá Ivo, děkuji velice za napsání tohoto e-booku i za Vaši konzultaci. Věděla jsem, že potřebuji doma udělat změnu. Nejsem odborník a nemám veliký cit pro barvy a detail, proto jsem zkusila po referenci přečíst si Váš ebook a inspirovat se. Měla jsme pochybnosti založené na minulé zkušenosti, kdy mi čtení e-booků maximálně sebralo čas. :) Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit - ty tipy jsou úžasné! Navíc fungují! Zapojila jsme celou rodinu a kromě toho, že teď máme příjemnější domácnost pro život, více útulnou a dotaženou do detailů, užili jsme si spoustu legrace - a určitě budeme dál pokračovat. Děkujeme a těšíme se na další.

Zuzana Andělovámarketérka

Ivin eBook mi neuvěřitelným způsobem pomohl všimnout si předmětů kolem sebe. Umožnil mi vnímat prostor mého domova i práce v mnohem větší šíři než dosud. Díky četbě eBooku "9+1 typů, jak si zpříjemnit domov", který autorka nepochybně psala srdcem s pozorným nasloucháním svým zkušenostem i vnitřní intuici, jsem si dala do souvislosti spoustu věcí, které se mi v životě děly a dějí. Díky tomu v posledních dnech s nadšením uplatňuji doporučení Ivy Kolářové při úpravě mého malého bytu, kde bydlím s dcerkou a nezapomínám na ně ani v práci či na cestách. Sama na sobě díky tomu téměř okamžitě cítím ty změny, co se začínají dít a vidím, jak se mi daří lépe. Pokud chcete také nastartovat proces pozitivních změn ve svém životě, určitě si Ivin eBook přečtěte a můžete pak sami za pomoci jednoduchých úprav ve svém okolí, vykročit tím správným směrem! Přeji vám radost z malých změn, kterými se dají ovlivnit ty velké tak, jak si budete přát.

Věra Tůmovánovinářka specializující se na architekturu, bydlení, osobní finance a netradiční investice

Po přečtení e-booku Ivy Kolářové mám dojem, že i finančně nenáročnými drobnostmi, když budou v souladu se mnou, mohu výborně vyladit prostředí v němž žiju i pracuju a moji klienti se tak budou moci cítit ještě lépe. Určitě pár tipů vyzkouším! V tomto e-booku si vybere svůj tip rozhodně každý, protože kniha je srozumitelným obsahem přeplněna až po okraj. :)

Monika Nevolovákouč a lektor improvizace a storytellingu - www.umenivpraci.cz

Ahoj Ivo, tak jsem to tvé veledílo přečetla. Musím říct, že je to pecka!!! Když jsem se pustila do jeho čtení, byla jsem moc zvědavá. A splnil, co slíbil. Spousta skvělých konkrétních návodů, jak si vylepšit svůj domov, až jsem si říkala, jestli si neprozradila moc. Stejně si tě ráda objednám na konzultaci. E-book určitě doporučím manželovi, aby si uvědomil, jak nás naše prostředí ovlivňuje (mně to teď taky teprve pořádně došlo). A pak tchýni, ale to si asi netroufnu. No, a za mě hlavní postřeh, že je to prostě důležité, jak to kolem nás vypadá. Jsem moc ráda, že jsi mi v tomhle e-book pořádně otevřel oči. A taky, že dekorace jsou důležité, že to nejsou jen takové hlouposti na lapání prachu. Že snaha o to, mít hezký domov, není marnivost. No, rozhlížím se okolo sebe a nejradši bych se do toho pustila hned, ale už je trošku pozdě (pozn.: 0:36). Jo, úžasný je návod, jak vymalovat, to je fakt super! Myslím, že se zítra pustím do důkladnějšího studia e-booku. Díky za super e-book. :)

Kateřina Kučerováproject & office manager

Ivo, moc se mi líbí myšlenka Vaší e-knihy. Potvrzuje mé přesvědčení, že byt nejsou jen 4 stěny a střecha nad hlavou, ale místo, které nás a náš život mnohdy ovlivňuje více, než si myslíme. Má smysl budovat své bydlení a zútulňovat ho, vytvářet skutečný domov. Také se mi líbí, že k dosažení kýžených výsledků není nezbytně nutné utrácet za drahé designové vybavení, že je to spíše o maličkostech, které se nám líbí a které nám dělají radost a které můžeme snadno změnit, když se nám chce. Díky e-knize jsem zjistila, že mám sama, ačkoliv se profesně věnuji interiérům, mnohé mezery a že je stále co zlepšovat. Děkuji za nový a zajímavý pohled na věc.

Jana Pěknáon-line škola bytového designu a podnikání - www.janapekna.cz

Spokojené účastnice přednášky

Pozvěte do svého života vášeň laděním svého domova

Ivina přednáška mne rozhodně inspirovala k tomu, zamyslet se nad tím, jak to vlastně mám se vztahem k prostoru, ve kterém přebývám. Začala jsem si všímat toho, jak na mne působí různé detaily. Během přednášky jsme také dostali řadu jednoduchých tipů, jak si své okolí přizpůsobit svým potřebám. Přednáška mne určitě navnadila k tomu začít se o toto téma hlouběji zajímat a případně i jednou využít Iviny odbornosti při zařizování vlastního domova. Doporučuji ji každému, kdo chce znát hlubší souvislosti mezi tím, co ho obklopuje, a tím, jak se cítí.

Michaela Pavlíková - Cesta Skrzcertifikovaný kouč psychologie výživy, www.cestaskrz.cz

Na této přednášce jsem se dozvěděla rady a tipy na to, jak naladit interiér pro pozvání vášně do mého života. Díky tomu jsem si uvědomila, že na detailech, barvách, materiálech záleží a že ovlivňují kvalitu našeho života. Proto od přednášky doma postupně vše ladím tak, aby mi to ladilo a harmonizovalo barevně... začala jsem si všímat detailů v mém bytě. A plánuji si namalovat vlastní obraz. Iviny přednášky doporučuji všem ženám, které chtějí být šťastné a cítit se ve svém bytě a prostoru, kde se zdržují, příjemně, silně, žensky, v plné síle.

Ivana Draxlerová

Přednáška Ivy Kolářové se mi moc líbila tím, jak dokáže pracovat s barvami a jak dokáže motivovat každého ke změně bydlení k lepšímu. Učí, jak pomocí jednoduchých dostupných řešení, barvy a textilu, sladit interiér s vaší osobností a potřebami tak, aby se nám dobře bydlelo i tvořilo.

Magdaléna Dobromila Staňkováwww.bylinkypromaminky.blogspot.cz

Spokojená majitelka on-line programu

Myslím, že stojí za to venovať pozornosť prostrediu, kde pracujeme. Iva ma utvrdila v tom, že moje pocity voči okoliu, v ktorom trávim čas, sú správne a dôležité. Ukázala mi, ako si môžem prostredie jednoducho upraviť tak, aby vo mne podporilo presne to, čo potrebujem. Už mám v hlave presnejšiu predstavu, ako si zariadim kanceláriu, na ktorú sa teším. Látka v predmete je spracovaná prehľadne, čisto, zaujímavo a komplexne. Mne osobne sa na predmete najviac páčilo spojenie praktických vecí s tými energetickými. Iva vás pri zmene vášho prostredia povedie ako skutočná profesionálka a vedzte, že to s jej pomocou hravo zvládnete aj vy.

Michaela PisoňováStyle Coach™, www.pimi.sk

Spokojené účastnice přednášky Zdravá kancelář

a následné rychlé prohlídky pracovního místa

Po Vaší návštěvě jsem dokončila úpravy jak jste říkala, ještě vyhodila nějaké věci, které nejsou nutné a doplnila květiny.
Doma jsem též vytvořila změny, uvolnila jsem prostory, kde jsem měla "různosti" - ty šly do krabic a na půdu a čekají na "rozhřešení". Z kuchyně zmizely různé kvedlačky, sběračky, prkýnka aj. nezbytnosti do šuplíků, utěrky taky nevisí v prostoru ale jsou položeny na "neviditelné místo ". Na zahradě taky hledám záchytné body a plním popelnici.
Tudíž pro mě Vaše přednáška byla opravdu "pro něco" - hledím na svou víc jak 39letou domácnost a zahradu trošku jináč a taky vidím věci trošku jináč. Díky Vám za to. Před přednáškou jsem si nedovedla představit, co to bude, byla jsem taková jako "Co mi chce vyprávět?" Ale překvapení a nadšení to bylo výsledkem Vašeho "snažení". Takže pro mne dobré. A pro Vás díky.

Zdeňka ŠibravováOdbor majetku Magistrátu hlavního města Prahy

Ivo, když jsem se chystala na Vaše školení, tak jsem spíše očekávala rady, jak v kanceláři máme větrat, jak bychom měli sedět, aby záda nebolela apod. Byla jsem pak velmi mile překvapena, že přednáška byla taková jaká byla. Nepůsobilo to na mě nikterak násilně, ba naopak… Díky Vám jsem si uvědomila, že jsem zřejmě na tyto věci podvědomě citlivější a dělám je automaticky. Zároveň jste mi poskytla i dobré nápady, jak si ještě více zpříjemnit prostředí kolem sebe. :) Váš výklad doporučuji všem, kteří se necítí ve svém prostoru úplně „ve své kůži“, aby si přednášku vyslechli, leccos jim objasní…

Michaela AbdouOdbor personální Magistrátu hl. m. Prahy

Ivo, od Vaší přednášky jsem očekávala, že dostanu skvělé instrukce jak zútulnit kancelář nejen pro sebe, ale i pro svou kolegyni, a hlavně pro Ty, kteří nás v naší kanceláři navštíví.
Byla jsem ráda, že jste mi otevřela oči a já si uvědomila, že když si dělám krásné prostředí doma, můžu si to přenést i do své kanceláře. Před tím jsem o tom neuvažovala, až díky Vám jsem to najednou viděla. Vzhledem k tomu, že mám ráda minimalismus, směřuji v tomto duchu ve svém bytě a po zhlédnutí Vaší přednášky, už i v kanceláři. Ohlasy na menší proměny v kanceláři byly příjemné. Za to vše Vám chci velmi poděkovat. Někdy stačí málo, aby člověk byl spokojený... Moc ráda Vás opět uvidím.

Hana Matouškovácenová kontrolorka Magistrátu hl. m. Prahy

Chcete také naučit, jak na úpravy interiérů? 

Objednejte si 15 minut nezávazné skype / telefonní KONZULTACI zdarma. 
Napište mi na e-mail iva@ivakolarova.cz. Raději voláte? Mé telefonní číslo je 737 879 400. Nebo se objednejte přes tento formulář: 

Mám zájem o 15 minut KONZULTACE

Spokojená majitelka webových stránek

grafické koruktuře

Moc děkuji Ivě Kolářové za její pomoc s grafickou a barevnou stránkou našich webovek Virtuální školy podnikatelské samostatnosti. Dokáže nádherně vyladit barvy tak, aby korespondovaly se záměrem a funkcí stránek. Fascinuje mě její schopnost vytvořit z tuctové stránky s obrázky a textem nádhernou stránku, která skvěle vypadá, dobře graficky působí, výborně se čte a je na ní člověku dobře. Myslím si, že o to vlastně jde. Přinášet návštěvníkům svých webových stránek nejen hodnotný a užitečný obsah, ale také příjemné webové prostředí. Naší Škole navrhla nejen barvy, ale poradila i s grafickým uspořádáním, odstranila chaos a disharmonii, doladila obrázkovou prezentaci a celkově nám vyladila stránky tak, že stouply o mnoho úrovní výše, než byly před její revizí. Iva má smysl pro detail, v práci je velmi pečlivá, přemýšlí do hloubky, hledá souvislosti. Ještě nikdy jsem se s tímto přístupem při grafických úpravách stránek nesetkala a jsem naprosto nadšená výsledkem a celkovou spoluprací!

Veronika Mašínovázakladatelka a majitelka Virtuální školy - samostatnypodnikatel.cz

2.11. a 23.11. 2017 přijďte na další přednášky z cyklu