Krása v interiéru mění život k lepšímu

IvaKolarova.cz__Krása-v-interiéru-mění-život-k-lepšímu_FBi

Neboť krása umí pohladit po duši

Krásná věc na vás působí jako upřímný úsměv, který umí zvednout náladu a přináší hřejivý pocit u srdce. :)  Začněte tuto skutečnost užívat, a to hned čtyřmi způsoby:

  1. pro potěšení – jen tak pro radost ze života,
  2. jako první pomoc, když se nedaří, 
  3. pro sebepoznání,
  4. pro inspiraci.

IvaKolarova.cz__Nechte-se-svést IvaKolarova.cz__Krásné-office-chaire._FB

Krása v interiéru umí inspirovat   

Více o tom uslyšíte tento čtvrtek 6.4. na přednášce Napadlo vás, že KRÁSA v interiéru inspiruje, pohladí po duši, a dokonce pomůže pochopit, co chcete a kým jste?! Do té doby si vyzkoušejte:

Jak se vám bude pracovat, když si do vzdálenosti 2-5 metrů od svého pracovního místa postavíte obraz, který se vám líbí. Při vlastní práci se na něj, čas od času, podívejte – zejména ve chvílích, kdy máte pocit, že se vám nedaří, tak začněte zkoumat i jednotlivé detaily obrazu – stačí pár vteřin.

Všimli jste si, že se vám pracovalo lépe oproti době, když jste obraz, který se vám líbí, ve svém zorném úhlu neměli? Takhle si můžete pomáhat i v budoucnu. 

Jasně, že to nemusí být jen obraz – může to být cokoliv jiného, co se líbí vám. Přečtěte si o tom více v blogu Pusťte si do života krásu, kde se dozvíte mimojiné to, že krása vám může pomoci pochopit kým jste a co chcete.  A díky sebepoznávání se  bude měnit váš život k lepšímu. :) 

A teď se běžte podívat po svém domově a zjistěte:

Kolik krásy je u vás doma?!

Málokdo by nechtěl mít hezké věci kolem sebe, ale… ruku na srdce, kolik věcí u vás doma se vám opravdu líbí? Kolik je takových, že vás pohled na ně těší a zahřeje u srdce? Schválně si projděte domov, kolik takových věcí najdete – buďte k sobě upřímní.

Objevte zapomenuté kousky

Takové, které vás najednou něčím zaujaly. A umístěte je na takové místo, ať je pravidelně vídáte. Proč?! O tom více ve zmíněném článku. A ještě více se dozvíte, když přijdete tento čtvrtek 6.4., nebo čtvrtek 11.5. na přednášku do pražské knihovny na Lužinách – více zde >> 

IvaKolarova.cz_vlna_1,5

Zajímá vás téma KRÁSY v interiéru více do hloubky? Stáhněte si TAHÁK – návod jak poznat lépe sebe sama.

Tahák si objednejte zdarma přes toto tlačítko:

ivakolarova.cz__15-07-16_KRASA

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře