Interiér pro „dobití baterek“

Vytvořte si doma útulné místo, kde načerpáte sílu

Díky tomu budete šťastná vy i vaše rodina.

Protože když se dobře daří ženě, tak se daří jejímu muži a dětem – zkrátka celé RODINĚ. Aby se ženě dařilo, pro to potřebuje své místo, kde bude čerpat energii = dobíjet „baterky“.

Jste-li žena, dopřejte si to. Jste-li muž, překvapte svou ženu a pomozte ji vytvořit její útočiště – ona vás pak bude moci hýčkat.

Poslechněte si inspiraci a konkrétní návod, jak vytvořit během odpoledne útulné podporující místo. Objednejte si přednášku přes toto tlačítko:

A objevte, jak si pravidelně můžete dobíjet své baterky – díky vědomým úpravám interiéru = svého bydlení.

Pozor

Budete-li používat TIPY Z PŘEDNÁŠKY pravidelně, pak se vám může stát, že se budete cítit takto ;)

PS: Líbí se vám tento článek? Obohatil vás? Tak mu dejte lajk. Nebo ještě lépe – SDÍLEJTE ho na FB, mailem atd. Pomůžete ostatním, aby se také mohli „dobíjet své baterky“. Čím víc lidí to bude umět, tím bude život pohodovější. Protože, když jste při síle, snáze si umíte držet odstup od problémů  – a tak je rychleji vyřešíte. To platí pro vás i pro ostatní.  ;)   Budete-li sdíle, nebo dáte lajk – DÍKY. Iva 

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře