Úlovky z veletrhů o bydlení – FOR HABITAT a FOR FURNITURE 2017

Pokud opravdu chcete HEZKY BYDLET, choďte aspoň jednou ročně na výstavy a veletrhy o bydlení – nasajete atmosféru, budete mít orientační přehled, co je nyní k dispozici v Čechách a získáte kontakty na dodavatele a jejich obchody, kde toho můžou mít mnohem více. Výhodou veletrhů je, že na jedné ploše máte koncentrovány různé styly, materiály – většiny se můžete dotknout, vyzkoušet a všimnout si, jaký typ lidí, který styl přitahuje (jsou vám sympatičtí?!).

Například v Praze na jaře bývají veletrhy FOR HABITAT a FOR FURNITURE. K nim jsou přidružené i další výstavy, ale o těch příště.

Načerpáte zde inspiraci,

získáte prospekty, s kterými později doma můžete tvořit – vystříhat si fotky a ty si dát do své krásné krabice, kde sbíráte inspiraci pro budoucí návrh vašeho krásného a příjemného interiéru. :)

Jak mít krásný a útulný interiér

Zapamatujte si, že ho nezískáte jedině, když budete mít kompletně nově zařízený prostor. Ne, je to úplně o něčem jiném. Útulnost je v detailech. V tom, jak máte prostor uspořádaný, jaké v něm máte kousky nábytku, zda máte vůbec nějaký hřejivý textil a dekorace kolem sebe atd.

Jak by se vám líbila třeba tato pohovka?

sedačka_favorit_FB

IvaKolarova.cz__Nechte-se-svést

IvaKolarova.cz_Kaplan-nabytek

Nahoře i dole ukázky výrobků dvou českých rodinných firem s tradicí už předválečnou – materiál  je masivní dřevo. A vidíte zaoblení rohů?! Věřte, že dotýkat se těchto kusů nábytku naplňuje blahem. :)

IvaKolarova.cz_komoda

IvaKolarova.cz__barevný-vzorník

Z výběru barev čalounění často přechází zrak.

Z výstavy OSVĚTLENÍ V ARCHITEKTUŘE – hravé a praktické

K osvětlení mám až intimní vztah, protože je zdrojem světla, vnáší energii OHNĚ a především dokáže proměňovat atmosféru interiéru. Díky světlu snadno proměníte náladu v multifunkční místnosti z pracovní na relaxační či intimní. Proto mé prní kroky v Letňanech vedli za světlem.

IvaKolarova.cz_hravost_díky_světlu

IvaKolarova.cz__zavěsná-světla

Dva pozdravy z veletrhu DESIGN SHAKER

Nikdy jsem k designovým věcem netíhla jen proto, že jsou designové. Většinou jsem „designovky“ naopak považovala za výstřední a nepraktické. Ale toto kancelářské křeslo mě NADCHLO.

IvaKolarova.cz__Krásné-office-chaire._FB

IvaKolarova.cz_v-sedačce-od-Jelínků

Chcete jít na veletrh na podzim 2017?!

Ale nechce se vám jít samotným? To je maličkost! Ráda vás tam doprovodím a užijeme si příjemný půlden. Napište mi na iva@ivakolarova.cz a můžeme jít spolu. Napište mi, co nejdříve, nejlépe teď hned. Až se termín přiblíží, pošlu vám zprávu, ať se domluvíme na podrobnostech.

Kdy?!

5.-8.10. FOR INTERIOR 2017 – 8. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků.  

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře