Pozvala jsem do života šanci na úspěch

obraz - foto růžového leknínuToužíte po úspěchu, po naplněném životě? Přejete si zažívat každodenní štěstí? Máte sny, které chcete uskutečnit?

Věřte, že toto všechno je možné. Znám mnoho životních příběhů se šťastným koncem. Nakonec jsem jim uvěřila a řekla si, že když toto zvládnul někdo jiný,  dokážu to také. (Ovšem bylo důležité si uvědomit, že úspěch se nerodí přes noc.)

A ono to fakt jde. Můj život se proměňuje k lepšímu. Cítím, že poslední roky přímo rozkvétám, jsem více sama sebou. Sice pomaleji, než jsem si plánovala, ale když se ohlédnu zpět, vidím u sebe ohromný pokrok.

Pomohlo mi, že více důvěřuji sobě a své intuici

Ne, nezbláznila jsem se. Funguje to. A jako dopotvrzení vidím množící se články, že i špičkoví manažeři se řídí svou intuicí. A právě díky tomu jsou úspěšní.

Takže až budete mít příště nutkavý pocit „něco“ udělat, udělejte to.

Mě jeden takový nápad umožnil, že jsem vloni dvakrát přednášela na Magistrátu hlavního města Prahy.

Před lety jsem svým nápadům nedůvěřovala

Dlouhé roky jsem v 95% případů dala na rozum. A došlo to tak daleko, že jsem si v případě neúspěchů zpětně vysvětlila, proč jsem svou intuici neposlechla a jaký důvod má nepříjemný důsledek! Ano, byly to chyby. Jenže těmto jsem se mohla vyhnout, upozornění jsem dostala včas.

Zásadní změna přišla,

když už jsem toho všeho měla dost – roky jsem se snažila najednou napravit, co nefungovalo, k tomu jsem chodila do práce a starala se o své malé děti. V době, o které píšu,  jsem poslední rok práci vyměnila za intenzivní studium, jak úspěšně podnikat, půl roku jsem rozjížděla od nuly podnikání, kvůli tomu jsem byla s mámou na kordy, manželství v troskách, nespokojené děti, ať jsem dělala, co dělala. Čelila jsem úšklebkům, když jsem povídala o své situaci. Neměla jsem čas na nic a na nikoho. K tomu jsem se cítila vyhořelá, neboť jsem se stále o něco snažila, organizovala různá setkání a okolí jen brblalo, neocenilo. Už jsem nemohla. Nakonec jsem udělala to nejlepší v daný čas:

Zastavila jsem se, rozhlédla kolem sebe a …

v ten moment jsem si uvědomila, že se starám o druhé, o jejich domovy a pracoviště, jejich úspěch, pohodu a na sebe zapomínám. Má duše zakřičela, že chce, ať i pro sebe pořádně používám to, co navrhuji druhým – ať začnu ladit i své prostředí. A to bez kompromisů, stálého ohlížení na svou rodinu, zda se jim to bude líbit, a přizpůsobování se jim.

Tak jsem se do toho pustila. Postupně. A začaly se dít věci. Nejdřív

Jsem změnila závěs a získala více odvahy

pro uskutečnění dalších kroků. A jak kráčím po pomyslném schodišti výš, stávám se ženou, jakou jsem vždy obdivovala. Díky průběžným změnám v interiéru:

 • Přestávám se stydět prezentovat svou práci.
 • Najednou vidím více možností, jak se svou kreativitou uživit.
 • Získávám nástroje, které mi ulehčují mou práci.
 • Potkávám lidi, kteří mě povzbuzují v rozhodnutí jít za svými cíly.
 • se mi do rukou dostávají knihy, které mi pomáhají měnit stará přesvědčení.
 • A nejlepší je, že si uvědomuji hodnotu sebe a své práce.
 • Takže se mi snáze říká o peníze za to, co dělám.
 • A přitom mi klienti začali sami od sebe dávat milé zpětné vazby na mé služby.
 • A hlavně jsem se naučila hluboce věřit ve svůj úspěch a v to, že možné je cokoliv, tedy i

proměnit své sny v realitu.

Líbí se vám to? Chcete to také tak?

 • Chcete objevit, co vlastně vy chcete?
 • Toužíte změnit své návyky, ale stále se vám to nedaří?
 • Už máte dost faktu, že se druhým stále podřizujete a nemůžete se ozvat?
 • Máte sen, ale nevěříte, že se může stát skutečností? A chcete to?
 • Máte nutkavou touhu po změně?

Ráda se s vámi podělím o to, jak na životní úspěch skrz ladění interiérů. Protože mojí přirozeností je povzbuzovat druhé v jejich životě. A proto jsem se rozhodla své poznání sdílet s tím, kdo o to stojí.

Poněvadž v poslední době i mně pomohly on-line programy a konzultace přes telefon i skype, tak nabízím tento způsob i vám a zvu vás do chystaného e-bookového seriálu:

Ladíme interiéry pro osobní i profesní ROZKVĚT

Těším se na vás.
Iva

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře