Míváte pocit, že jste ve vězení okolností?

IvaKolarova.cz__Nic-nemůžu..._FBPoslední měsíce mnoho lidí má dojem, že hůř už být nemůže – vůbec neví, co mají dělat…

Máte to také tak?

Pak čtěte dál a získejte inspiraci, že sebetěžší situace v sobě skrývá naději, řešení a vaše budoucí obohacení. Objevíte, že vaše těžkosti časem můžete proměnit ve smysluplnou pomoc druhým a vaše naplnění.

Jako to zvládla moje spolužačka Růžena Nekudová, která se dokázala přenést i přes velmi těžké životní období a napsala o tom knihu Vězení, jako DAR. Zjistíte, že podobné pocity, jako ona a další ženy ve vězení, zažíváte i vy, v běžném životě. Proto v knize můžete objevit řešení pro vás. 

Růžena-Nekudová_s-knihou

A protože člověk dokáže druhým lépe poradit, než sám sobě, tak se zamyslete:

Co byste dělali vy na jejím místě?

Fakt o tom přemýšlejte. Zavřete si oči a prožijte to.

Proč to po vás chci?!

No, abyste si uvědomili, že vždy může být hůř, než co teď zrovna zažíváte. A když Růžena zvládla přežít vězení tak, že těžkou zkušenost obrátila ve své OBOHACENÍ, tak potom stejným způsobem můžete vy zvládnout sebetěžší situaci ve svém životě.

Druhým důvodem, proč to po vás chci je, že váš nápad pro Růženu je řešením pro vaši současnou situaci. Zajímavé, že?! Proto:

Zbavte se pocitu, že nic nemůžete 

V souladu s tématem tohoto webu – zbavte se pocitu, že nic nemůžete, když máte potřebu zpříjemnit své bydlení. A v daný moment si uvědomujete, že zrovna na to nemáte dostatek peněz a sílu přesvědčit ke změně svou konzervativní rodinu. (Jako to bývá pravidelně u nás.)

Naštěstí “že nic nemůžete” je jen iluze 

Protože vždy můžete NĚCO udělat. A když se do TOHO pustíte, tak se vám uleví a spadnou z vás okovy omezení. A o to v první řadě jde především. Ony vás totiž drží ve strachu, v pocitu bezmoci a hlavně beznaděje.

Uvolněte okovy ve své hlavě,

budete se více cítit svobodnější, a tím spíše uslyšíte svou vnitřní moudrost, která vám napovídá, co můžete v daný okamžik pro sebe udělat, aby vám bylo lépe. Co máte udělat pro to, abyste si zpříjemnili své bydlení, co nejdříve. Aspoň sami pro sebe, když o to druzí (zatím) nestojí. 

Okovy se dobře uvolňují skrz obyčejný úklid. A pak začněte s úpravami svých interiérů 

Nejsou to radikální změny, ale je to pořád víc, než mohla udělat Růžena ve vězení, kde měla jen nejnutnější oblečení a vybavení, se kterým nemohla hýbat. Vy máte k dispozici mnohem víc! Máte svobotu. :)  

  • Toho vnitřního – přečtěte si Růženinu knihu Vězení, jako dar, kde získáte zas další úhly pohledu na život. A inspiraci, co dělat, když nemáte právě svobodu ovlivnit své vnější okolí >> 

Růžena-Nekudová_Vězení-jako-DAR

Všimněte si, že v obou případech hraje důležitou roli >> 

Krása

Ta vnější i ta vnitřní. Více si na téma, co pro vás KRÁSA v interiéru může udělat, dočtete v následujícím příspěvku.

Držím nám všem palce, abychom se zbavili pout, okovů a vězení ve všech jejich podobách.

Přeji vám krásné jarní dny,

Iva

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře