Máte už svůj symbol nového začátku?!

24.12. považuji za narození nové naděje pro další rok života, a to pro každého, bez rozdílu. Ostatně si všimněte, že mnoho lidí si v ten čas dává závazky, že se změní, něco budou dělat nově. Pokud i vy máte letos své plány, tak je podpořte:

Symbolem –  osobní (interiérovou) kotvou – talismanem

Jakoukoliv věcí, kterou budete mít pravidelně na očích. Tento váš symbol vám bude pravidelně připomínat vaše plány, touhy a sny, které jste měli v době, když jste si ho pořizovali. A teď máte nejvyšší čas si ho pořídit, ať to stihnete do 12.1., do doby, kdy měsíc dorůstá, a s ním i síla, která podporuje vaše konání a záměry.

Co zvolit za symbol – osobní kotvu – talisman?!

Nejlépe něco, co míváte pravidelně u sebe. Může to být přívěšek na krk, prsten, polodrahokam v kapse, hrnek na čaj, propiska, obal na mobil, diář. Může to být rovnou osobní interiérová kotva – dekorace na vašem pracovním místě – obraz, váza, šanon na poznámky. A doma to může být obraz v ložnici, nebo u jídelního stolu. Možností je mnoho. Důležité je, abyste si vybrali věc, která vás bude těšit a bude pro vás něčím výjimečná. A právě tou výjimečností vás bude inspirovat a podporovat, abyste letos zvládli, co jste si nyní naplánovali.

Inspirace

symbol-noveho-zacatku_fb_ivakolarova-cz

V pátek jsem zpečetila své adventní profesní znovuzrození tímto luxusním diářem – je pro mě profesní (a částečně i osobní) kotvou, která má podpořit můj „nový“ profesní začátek, jehož téma uzrávalo po celý čas adventu. Jaké to je, si přečtěte v následujícím blogu >>

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře