Vždy, když se o něco lépe poznáte, jste svobodnější

Proč? Protože se osvobodíte od názorů svého okolí a svých vlastních zažitých předsudků, jak byste se měli chovat / co tomu řeknou lidi / nebudou mě mít rádi / vyhodí mě z práce atd.

Nejspíš si říkáte, co má tohle společné s interiéry?

Mnohé. Protože, když se lépe poznáte a pochopíte kým jste a kdo nejste, začnete toužit po věcech, které jsou v souladu s vámi a ne představami vašeho okolí nebo vašimi naučenými programy. Věřte, že vím, o čem píšu.

Na tomto webu vás vedu směrem k objevení sama sebe prostřednictvím používání krásy v interiérech. A teď jsem našla zkratku u Táni Havlíčkové, české módní návrhářky, která přichází s jedinečnou sebepoznávací metodou Móda a Duše. Po shlédnutí jejich videí a webináře se navždy změnil můj pohled na svět kolem mě.

Neboť Táňa přichází s metodou osmi typů žen, kdy každá z nás je jiná, má jinou životní náplň a k tomu potřebuje jiný „kostým“.

A ten “kostým” se týká naší druhé kůže – oblečení i třetí kůže – interiérů. ;-) … Odmala se zajímám o pochopení lidí kolem mě, sama sebe a našich vzájemných vztahů. Ovšem tyto znalosti byly hodně abstraktní a chyběl jim návod, jak se pro sebe nejlépe zařídit v každodenním životě.

A Táňa takový základní návod přináší – jak na podporující oblečení i čím se obklopit v interiéru. Moc se na to těším, protože mně toto poznání obohatí, a tím pádem budu moci ještě lépe navrhovat interiéry a jejich úpravy pro vás.

Móda a Duše vám pomůže objevit vaši podstatu a styl. Přinese vám úsporu prostoru ve vašich skříních, financí, protože si budete pořizovat takové věci, které opravdu budete nosit a používat.

Vřele vám doporučuji podívat se aspoň na úvodní videa k programu a webináře, které vás můžou hodně obohatit a pobavit. Mě nejvíce rozesmálo 2. video a navíc mi přineslo obraz z mé rodiny, proč tam ty vztahy tak skřípaly.

Další osobní zkušenost

mám s Tániným e-bookem 8 klíčů k vaší duši, díky které se mi ULEVILO a pochopila jsem chaos v reakcích okolí na mě. Během čtení své charakteristiky najednou vše v mém životě dokonale zapadlo na své místo. I má zvolená profesní Cesta, na které vám přináším jiný pohled na návrh interiérového designu, krásu i úpravy prostoru, a to včetně praktických návodů.

Po přečtení svého osobního profilu jsem hned následující den dopřála své rebelce větší prostor. Začalo to ráno, když jsem se oblékala na veletrh FOR INTERIOR – obepnuté triko, rozpuštěné vlasy bez čelenky a klapající vínové boty, jen ať vystavovatelé vidí s kým mají tu čest. A vyrazila jsem.

Moc jsem si to užila

  • V komunikaci s vystavovateli jsem byla mnohem víc uvolněnější, vědomá si svých kvalit.

Jeden mi to dokonce zpětně potvrdil tím, že se mi pochlubil, jak na základě mé poznámky z minulého roku pracuje na vývoji změny detailu nábytku – vypadá to mnohem lépe. 

  • Měla jsem více energie.
  • Už mě do rozpaků nepřiváděly dokonale oblečené, upravené ženy – díky informacím z 3. videa – vím, že každá potřebujeme jiné „kostýmy“ pro naše odlišné role.

Přes 7 let si vybírám oblečení, doplňky, tašky i boty, podle toho co mě ten den čeká a co potřebuji u sebe podpořit. Svým klientům jsem to doporučovala také. Vybírali jsme je podle barev a materiálů. Byli s tím moc spokojeni.

Ovšem teď budou nadšeni, protože budou umět vybrat i styl pro svou Duši.

 

Chcete se umět oblékat a mít interiér podle svého?

Podívejte se na videa programu Móda a Duše >>

 

PS: Až budete znát Váš KLÍČ, spojte se se mnou, ať spolu vyladíme vaše interiéry pro vás a vaše blízké.

Iva Kolářová

Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.

Komentáře