Proč používat astrologii při úpravě bydlení

Z tohoto webu víte, že prostředí má vliv na kvalitu vašeho života – osobního, profesního; že ovlivňuje vztahy, zdraví.

 • Už víte, že příjemné, upravené interiéry vás podpoří.
 • Naopak chaotické, neuspořádané, špinavé vám „podkopnou nohy“ – hlavně, když to nečekáte.

Proto na těchto stránkách máte tipy, čím a jak si prostředí zpříjemnit – textilem, dekoracemi a dalšími. Učíte se využívat osobních interiérových kotev. Někdo si tyto předměty vybíráte intuitivně, jiní si necháte poradit. Osobně je už pár let pro vás vybírám na základě data narození. A vám to tak vyhovuje. :) 

Pokud nevíte, čím zařídit interiér

Určitě vám poradí (nebo aspoň napoví) astrologie, když tápete, co si vybrat. Pomůže vám, zejména, když stojíte o změnu, která vás má v životě podpořit

Když chcete změnu, seznamte se nejdříve se sebou

Konkrétně pochopte svůj vrozený potenciál, který vám byl dán, když jste se narodili. Seznamte se s tím, jaký jste typ osobnosti, když jste:

 • s cizími lidmi,
 • když jste s rodinou,
 • s partnerem,
 • sami se sebou.

Budete se divit, ale často jste v každé uvedené situaci jiní. A můžete být až tak moc jiní, že jste často zmatení a nechápete, co se to s vámi děje. Můžete už roky žít s pocitem vnitřního napětí, se kterým vám nikdo nedokázal pomoci… nahlédněte do svého horoskopu a pochopte své vnitřní souvislosti – obrovsky se vám uleví

Neděje se nic neobvyklého!

Jen se o tom moc nemluví, nebo se to neví – že každý člověk je jiný, když je v práci, doma, … na jednodenním semináři, nebo s manželem(kou) po 2, 15, 30 letech manželství.   

Kdyby se to všeobecně vědělo, tak si ušetříte mnoho zklamání, rozčarování, nepochopení – budete mít v životě jasněji. 

Vždyť ruku na srdce, komu se nestalo, že na školení ho zaujal úžasný kolega, se kterým je legrace, všechny baví, hraje na kytaru … a jeho manželka vám později řekla, že doma se chová jako introvert, moc nemluví a je to domácí kutil. Nechápete. Pomyslíte si něco o tom, že ho žena drží zkrátka… 

Ne, fakt to není jeho ženou. Ale je to tím, že člověk se věkem mění – jak, to také ukazuje horoskop. Vysvětlí vám i to, že se ve společnosti chová jinak než doma. Samozřejmě existují i výjimky, jako ve všem.

Chtějte znát svůj nativní horoskop

Mnohé pochopíte – uleví se vám. Především pak budete vědět, v čem má smysl se zlepšovat a co bude lepší přenechat jiným. Budete pak lépe vědět, co máte dělat. 

Dozvíte se například, že právě vám budou dělat doma lépe kovové předměty a v práci bude lepší, když se obklopíte červenou barvou, přestože jste především cholerické povahy. A Feng-Shui vám poradí, jak to propojit s vaším partnerem doma a kolegou v práci, kteří to mají samozřejmě jinak – je pro změnu harmonizují jiné interiérové doplňky… 

V astrologii se také dozvíte, zda je nyní vhodná doba na radikální změnu povolání, nebo zda naopak máte spíše pečovat o své zdraví a v práci to teď 2 roky “nějak přežít”. 

Horoskop vám totiž ukáže i externí vlivy, které na vás působí v daném desetiletí 

Když o nich budete vědět, pak pochopíte, proč se najednou dějí ve vašem životě změny, aniž byste udělali nějaké úpravy ve svém bydlení?!

Ano, každý máme šťastnější, klidnější a náročnější desetiletí – když o nich budete vědět, můžete se na ně připravit

Je to, jako kdyste nasedli na vlnu a nechali se jí unášet – někdy je to pohodová jízda a jindy musíte tvrdě vyvažovat, abyste se na ní udrželi.

Mimochodem, každému tyto desetileté cykly začínají v jiném roce. 

Moje osobní zkušenost s astrologií

Osobně pravidelně využívám znalostí z nativních horoskopů sebe a mých nejbližších skoro 19 let (mám přítelkyni, astroložku). Zásadně mi pomáhají. Zejména, když je problém a já už nevím, co s ním.

Informace získávané z horoskopů mě zaujaly natolik, že jsem před 10 lety začala astrologii studovat – čínskou, později evropskou, a nyní jsem se znovu vrátila k tradiční čínské astrologii. Mezitím jsem měla přestávky.

Výklady jsem dělat nechtěla. Chtěla jsem jen čerpat informace pro sebe a ty základní pro své klienty – pro volbu vhodných dekorací. Proto jsem při interiérových konzultacích do obou typů horoskopů a dalších typologií roky jen nahlížela pro základní informace a lepší pochopení klienta.

Jenže se přihodilo nečekané…

Nyní v astrologii nalézám “odpovědi” na otázky. Na základě těchto informacích navrhuji klientům konkrétní řešení:

 • co mají v osobním životě udělat,
 • jak se mají zachovat v práci,
 • jakým způsobem mají postupovat při re-designu svého bydlení,
 • jaký typ psacího stolu si mají pořídit,
 • který styl vybavení je pro ně vhodný, a další.

V lednu některé klientky využily nabídky astrologické konzultace. Bylo to skvělé každá dostala odpověď na svoji otázku. Každá ví, co teď má dělat – v životě a jak si upravit interiér, aby jí podpořil. První 2 reference si přečtete zde >>

Chcete také lépe poznat sebe?    

Objednejte si astrologickou konzultaci. Podmínkou je, že víte, co se chcete dozvědět. Například:

 • Co mám teď dělat?“ 
 • „Jaké je mé poslání?“ 
 • „Jak můžu teď žít svůj život, co nejlépe?!
 • „Jak můžu stát na vlastních nohou?“

16.2.2018 začíná dle čínského kalendáře rok zemského psa. To je rok, že když víte, co chcete, co kdy budete dělat, tak toho dosáhnete.

Tak toho využijte – seznamte se se sebou a naplánujte si v základních bodech tento rok. 

Astrologickou konzultaci si objednáte přes toto tlačítko: 

Dává vám smysl o čem zde píšu? Souzníte s tím? Pak o článku dejte vědět kamarádům, blog sdílejte a olajkujte. Předem díky. Iva :)

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře