Jak mít “hned” krásné bydlení

Máte touhu mít hezké bydlení, ale z nějakého důvodu si myslíte, že to nejde?! A co když vám ukážu, že to možné je, i když třeba teď nemáte:

    • volné finance pro úpravu svého domova,
    • čas se zabývat návrhem nového vybavení?! 

Jsem přesvědčená, že můžete mít “hned” hezčí bydlení, protože vše teď potřebné doma nejspíš už máte. Sice třeba v jiných místnostech, nebo někde založené, ale máte to tam. A dost často je to nevyužité.

Vím, že „okamžitá“ proměna je možná

Už jsem si to ověřila u svých klientů a především sama u sebe. Býváme při konzultacích s klienty často mile zaskočeni, že přestože nemůžou hned pořizovat nové věci, tak spolu u nich doma objevíme ty, které jim domovy zútulní. Jasně, že je hned použijeme a prostředí zpříjemníme. Nebo dostanou návrh, který je bude stát pár stovek, maximálně pár tisícovek korun. 

U vás to bude stejné, vzhledem k tomu, že čtete tento blog, tak předpokládám, že máte rádi krásné věci, a proto:

…si krásné věci průběžně pořizujete

Aspoň čas od času. Můžou to být velké kusy nábytku, ale i jen malé drobnosti. Na velikosti a na množství nezáleží.

A těchto pár kousků, když je s citem rozmístíte po vašem bydlení, váš prostor zútulní. Ano, někdy je potřeba nově vymalovat, doplnit zastínění oken a pár dekoračních polštářů, aby vaše bydlení bylo hezčí. Ale stále je to o tom, že:

Nemusíte dělat radikální změny interiéru, abyste hezky bydleli, co nejdříve

Věřím, že když se pořádně rozhlédnete, nebo si mě pozvete k sobě na konzultaci, tak i u vás objevíme předměty, které jste si koupili, protože vás zaujaly. Nějaký čas jste je používali. Ale pak se vám přestaly líbit, tak jste je někam schovali. A díky tomu 

Teď pro zútulnění domova nemusíte nejspíš nic nově pořizovat

Jako se to stalo Alžbětě, která je moje homeopatka, kamarádka, a nakonec i klientka. Život to zařídil tak, že si mě pozvala domů, aniž pořádně věděla, CO po mě bude chtít – obě jsme byly zvědavé na výsledek našeho osobního setkání… A povedlo se (Klikněte na tlačítko a přečtete si, jak naše setkání popsala Alžběta):

Chcete také zažít takový úžas a těšit se z hezkého domova?!

Tak si pro ochutnávku objednejte nezávaznou 15 minutovou konzultaci (po telefonu nebo po Skypu) pro zpříjemnění svého bydlení – přes tento formulář:

Nebo mi rovnou zavolejte na telefon 737 879 400  :)

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře