Ať žije krize středního věku

Tato krize je pro jedny utrpení, pro druhé:

šance konečně žít vytoužený život

Kam se řadíte vy?! Do té první skupiny? A nechcete to změnit? Tak se spolu rozloučíme. Škoda. Protože, když člověk prohlédne ten závoj trápení a nezdarů, uvidí, že se za ním skrývá příležitost – výzva: „Troufneš si?!“

Tak co, chcete to změnit?!

Ano!?! Prima, tento web vám bude oporou a inspirací. Zde i ve facebookové skupině najdete tipy a návody, jak se nechat podpořit prostředím – ne lidmi, ale nábytkem, jeho  tvarem, materiálem a rozestavěním v místnosti. Také dekoracemi, barvami, látkami, obrazy a osvětlením. Též mám pro vás výzvu:

„Dejte si život, co nejdřív do pořádku, ať začnete konečně žít skvělý život!“

 Ale jak si dát život do pořádku?! 

A k tomu začít žít skvělý život?! To přece není možné, to je jen pro ty, kteří mají štěstí, milující okolí …  Zadržte! Tak to fakt není. Je to o úplně něčem jiném – to objevíte postupně, když si dáte do pořádku své okolí – pusťte se do ladění domova a pracovního místa. Protože prostředí má zásadní vliv nad kvalitou vašeho života, zdraví, vztahů, pracovních úspěchů i nezdarů, partnerství, pocitu vnitřní pohody či nepohody. Dokonce ovlivňuje, jaké lidi potkáváte a jejich chování k vám! Čím to je, si přečtěte v následujícím článku zde >>

Domov, a tím život, si vyladíte 

když budete dělat to, co už  beztak umíte a děláte. Jen se tomu budete věnovat pozorněji a s vědomím, proč to – pro sebe – děláte:

  • Zbavte se nepořádku, věcí které nepotřebujete a nechcete – zajímavý návod najdete v knize Marie Kondo Zázračný úklid.
  • Očistěte své prostředí od starých nánosů, a to obyčejným úklidem! Objevila jsem báječnou českou drogerii, která mě nadchla tak, že jsem pro ni udělala samostatný projekt Úklid s lehkostí.cz. Více o tomto projektu a drogerii se dočtete zde >>
  • Vytvořte si prostředí dle svých představ a potřeb – ráda i Vám s tím pomůžu formou interiérového koučinku.

 Zvolte si rychlost změny – máte dvě možnosti

  • Dělejte to pomalu, jako já dříve, a váš život se bude pomalounku lepšit. Ano přinese to své ovoce, ale velmi pomaluuuu. Někdy je lepší postupovat klidněji.
  • Pusťte se do toho naplno – neodkládejte, nebuďte rozvláční. Neboť jindy už je potřeba do toho šlápnout a překonat hlavně sebe sama. S tím překonáním se vám pomůže, když budete vědět, proč to děláte.  

Mít své proč

Co vás spolehlivě vyhecuje je, když znáte odpověď na otázku „Proč vlastně chci změnu?!“ Mějte na ni aspoň 3 odpovědi. Nejlépe, když si je napíšete na svou nástěnku snů (o té se chystá článek během září). Člověk je tvor líný, a často si okecá sám před sebou, proč něco dělat nechce. Jenže, když se pak podíváte na svou nástěnku a ten uvidíte SVŮJ SEN, tak vám to nedá, zvednete se a jdete dělat. Jak to vím?! Protože jsem hloubavý kreativec, který raději leží v knihách a papírech, než abych umývala podlahu. ;-)

S nalezením vašeho proč a upravením stávajícího interiéru vám ráda pomůžu interiérovým koučinkem. Objednejte si nezávaznou 15 minutovou telefonní konzultaci přes tento formálář – vyplňte svůj e-mail, jméno, nejlépe i telefon a klikněte na tlačítko:

Nebo mi rovnou zavolejte na telefon 737 879 400  :)

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře