Zjednodušujme si život

Učím se mnoho let zjednodušovat si životJe to báječné, když najdu to, co konkrétně mně funguje – mám proto víc způsobů:

jak-si-zjednodusit-zivot

Dnes mám potřebu se s Vámi podělit o mou / naši změnu v každodenním chování:

Zlomová věc, kterou jsem doma kdy zavedla bylo u našeho druhého dítěte – že jsem začali dávat dudlík na jedno místo. Pro mnohé to je taková banalita a proč se tímto zdržovat, že?! … Ale pro nevyspalé rodiče – kdy jedno dítě vstává 5:30, druhé usíná ve 23:00 a odpoledne už nespí, naopak v noci se budívá – tak najít dudlík a další věci na jednom místě je velká úspora času a nervů — tohle stojí za změnu :)

Od té doby, kdykoliv něco je už neúnosné, tak si vzpomenu na „akci dudlík“ – zastavím se a rozhodnu se pro změnu – inspirace nebo nápad vždy přijdou, do jednoho týdne, ale obvykle to bývá ten den.

Proto Vás vyzývám – pokud chcete ve svém životě změnu:  zastavte se … rozhodněte se … a začněte dělat věci jinak. Bez toho vše zůstane při starém. Zkoušejte postupně každý nápad, který Vás osloví. Dělejte to aspoň týden, a to každý den.

Pro Vaši inspiraci jsem napsala e-book 5 tipů, jak si zpříjemnit domov, a tak i život.

Objednat si ho můžete zde >>

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře