Jak prožít co nejpohodovější svátky

Ještě mi to nikdo nevyvrátil…

… že letošní rok je šílený. Mnozí se přiklánějí k tomu, že je přesněji nejšílenějším rokem v jejich životě*. :(  Já dodávám, že snad už jen byl, a že bude lépe. Uvidíme. Pojďme pro to, aby bylo lépe a lépe, udělat to nejlepší, co je možné.

Zastávám jednoduchá řešení

Znáte mě – co nejlevněji, nejefektivněji – s dobře investovaným časem, energií a penězi.  A nejlépe tvořit s tím, co máte po ruce. A tím je vždy prostředí, kde žijete – kde bydlíte, pracujete a trávíte nějaký čas. Ano, může to být i „jen“ stůl, ke kterému si sednete na oběd – i ten si můžete rychle a snadno upravit, aby jste u něj prožili báječných 15 minut. :)

A v tom duchu rychlosti a snadnosti …

… v duchu lehkosti upravte své domovy

abyste letos prožili, co nejpohodovější vánoční svátky. Ráda k tomu přispěju tím, co umím nejlépe a co s vámi sdílím skrz své projekty, weby, přednášky, osobní setkání. Teď v tomto čase je to právě mailový průvodce Vánočním úklidem, kdy během 9 dnů dostanete konkrétní návod, co máte ten který den udělat – máte zde variantu, když máte jen půl hodiny a variantu, když času máte více. Více informací si přečtěte zde >>

Pohodu neuděláte dárky

Příjemnou atmosféru vnesete do svých domovů vy! Nikdo jiný to za vás neudělá.

  • Tím, jak se cítíte uvnitř.
  • Tím, jak přemýšlíte.
  • Tím, jak se ve sváteční dny vyladíte.

Pomožte** si svým prostředím

(**: JJ, není to spisovně, ale nic lepšího mě teď nenapadá ;))

Upravte si svůj domov – zbavte se zbytečností kolem sebe (aspoň na viditelných místech), utřete prach,… upravte si své bydlení. Už jen tím, jak se budete o své prostředí starat, už to vás zbaví aspoň části nahromaděného stresu za celý letošní rok!!! Nevěřte mi! Prostě to udělejte. A pak mi napište, jak jste se cítili. Zajímá mě to!

Jste svobodní a máte možnost volby, vždy ;-)

Tak se teď rozhodněte a volte. Hned:

  • Chcete pohodu a mít se líp?! Nebo si jen stěžovat = trápit se?!
  • Je to jen na vás – nikdo jiný to za vás nerozhodne, a neudělá!

Chcete-li se mít líp

a chcete-li nápovědu, tak si objednejte návodného průvodce Vánočním úklidem přes toto tlačítko:

 

*: Bohužel nejsem výjimkou – a vidět je to na mých blogových příspěvcích – prostě jsem od jara nic nepsala, nic online netvořila. Nešlo to, protože jsem ten čas a energii potřebovala pro reálný život – žít ho, prožít a uchopit do svých rukou. A bylo to (a vlastně pořád ještě je) drsný. Mnohokrát jsem si sáhla na dno. Hmm…

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře