Začal rok mnoha šancí

OLYMPUS DIGITAL CAMERADne 8.2.2016 jsme dostali skvělou šanci dojít pracovního úspěchu, protože začíná dle čínského kalendáře rok ohnivé Opice.

Pro hlubší porozumění této příležitosti si přečtěte základní charakteristiky těchto dvou energií: 

  • Oheň podobně jako květ znázorňuje zářivost, přitažlivost, sebenaplnění. Symbolizuje porozumění, laskavost, slavnost, rozkvět, radost, vrchol. Energie ohně poskytuje rozpoznání toho, co nás skutečně naplňuje – naplňuje nás radostí z našeho konání.
  • Opice je všestranná, rychle se učí, vynalézavá a zároveň je důsledná a nemá ráda omezení. Nesnese polovičatost, ani průměrnost. Cokoliv si zamane, nic jí nezabrání v dokončení záměru. A navíc má smysl pro humor.

Tyto dvě energie se 8.2. potkaly a budou nás podporovat až do 27.1.2017. Je na každém z nás, zda toho využijeme. Já rozhodně ano. Kdo se ke mně přidáte?

Mimochodem vůbec nevadí, že teď nevíte, jak na to. Zásadní je, pokud chcete uspět se svými plány. Odpovězte si upřímně:

Chci proměnit své sny ve skutečnost?

Pokud ano, udělejte pro to cokoliv bude vyhovovat vám, a navíc to podpořte tím, že si vyladíte svá prostředí, své interiéry – doma, avšak i v práci a všude, kde pravidelně pobýváte. Naučím vás, jak o své prostory pečovat, jak je upravovat, aby byly v souladu právě s vámi, vašimi konkrétními plány i sny. Vážným zájemcům s tím osobně ráda pomůžu.

A pro vás ostatní jsem napsala článek o tom, jak jsem do svého života pozvala šanci na úspěch.

Mějte se krásně.
Iva K. 

Iva Kolářová

Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.

Komentáře