Skype KONZULTACE

pro návrh či zpříjemnění pracovního místa

Chcete doporučit vybavení a uspořádání pracovního místa pro vás na míru? 

Chcete pomoci s vyladěním vašeho pracovního prostoru pro vaše současné a budoucí plány?


 

Vím, jak i vy můžete brzy mít pracovní prostředí, které vás bude inspirovat a podporovat na vaší podnikatelské cestě k úspěchu. A to bez radikální změny vybavení interiéru. Zvládnete to během pár hodin a někdy i jen za pár korun.

Během společné konzultace po Skypu vymyslíme řešení i pro Vás.

Jmenuji se Iva Kolářová a jsem designérkou promyšlených úprav interiérů. Od puberty se zajímám o osobní rozvoj, hledám a nalézám řešení, jak si zjednodušit život. 

Před 12 lety jsem poprvé propojila tyto své dvě životní vášně v architektonickém návrhu s ohledem na konkrétního člověka, jeho životní situaci a plány – v ten moment se začal proměňovat můj profesní a osobní život – při návrzích jsem více zohledňovala osobní a vztahové potřeby klientů. Začala jsem poskytovat osobní konzultace i pro:

 • vyladění už vybaveného prostředí, aby se v něm konkrétní člověk cítil skvěle, 
 • změnu uspořádání kanceláře, když se člověk cítí chycený v životní pasti, 
 • návrh barev pro zvýšení životního elánu, 
 • doplnění konkrétní dekorace pro osobní podporu. 

DÍKY KONZULTACI ZÍSKÁTE


 

 • Námět na rychlou úpravu vašeho pracovního místa – ať už v kanceláři nebo u Vás doma.
 • Vaši vlastní strategii na rychlé odkládání rozdělané práce.
 • Váš vlastní systém zapisování poznámek.
 • Váš jedinečný způsob relaxace.
 • Vymyslíme pro vás dekoraci, která vás bude podporovat ve vámi zvoleném záměru.
 • Pokud si nevíte co máte řešit dříve, spolu na to přijdeme. A po konzultaci budete vědět, s čím vám vybraná dekorace pomůže.

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ


 

 • Před konzultací
  Se domluvíme, čeho se bude týkat. Na základě zjištěného a zaslaných podkladů se předem na konzultaci připravím potřebné podklady, vzorky, informace atd.
 • Podklady
  Adresa prostoru, kterého se konzultace bude týkat. Nejlépe půdorys místnosti s vybavením, kterého se konzultace bude týkat. Pár fotografií daného prostoru.
 • Během konzultace
  si utřídíte své myšlenky, nápady a přání.
  Navrhnu vám konkrétní úpravu nebo dekoraci pro podporu vašeho podnikání, budete-li chtít.
  V návrzích zohledňuji požadavky, možnosti v rámci daných limitů – časových, finančních, osobních. Konzultaci nahrávám, abyste se k řečenému mohli později vrátit.
 • Po konzultaci,
  po uplynutí garance, vám zašlu e-mailem nahrávku z konzultace, v mp3 formátu.
 • Tím to ještě neskončí...
  Bude-li vám v následujících 14 dnech něco nejasné, můžete mi zavolat, napsat.
  A samozřejmě i v budoucnu se na mě můžete opět obrátit.

Tolik poznatků a informací... kolik to bude stát? 


 

Otázka, kterou si kladu už několik let, kdy hledám rovnováhu mezi předanou hodnotou, cenou konzultace, a tím, aby to nebyla zbytečná překážka pro vážné zájemce. Můj původní odhad ceny za hodnotu, kterou během konzultace dostanete, se pohyboval v tisících… 

Na druhou stranu sama vím, že mou pomoc potřebují často lidé, kteří mají děti, a to znamená velké výdaje na vše možné a na věci „navíc“ mnohdy nezbývá. Sama to mám stejně. Též vím, že když mi něco za to stojím, tak ráda daného člověka odměním.

Cena této konzultace je tedy 600 Kč za 30 min. 

Do tohoto času nepočítám přípravu předem. 

Hodně nebo málo za mé vědění a návodná komplexní řešení navržená právě pro vás a váš současný život? Odpověď záleží na úhlu pohledu. 

Pohled, kterým se řídím, když přemýšlím o dražší službě   

Kolik toho najednou získám? Kolik mého času, energie a peněz mi daná služba ušetří do budoucna, když se pro ni rozhodnu a nebudu pátrat jinde na vlastní pěst nebo u jiných odborníků? 

Když půjdu jinam, kde všude se budu muset pídit po nabízených komplexních informacích? A získám jinde i praktické souvislosti s dalšími obory? Jak moc daná služba zohledňuje jedinečnost každého člověka a jeho životní etapu (například, že má malé děti, buduje své podnikání, čeká ho významná životní změna).    

Délka trvání konzultace, a tím cena


 

se odvíjí, zda spolu budeme promýšlet jen návrh rozmístění vybavení či rychlé úpravy pracovního místa, nebo zda budeme řešit i vaše osobní a pracovní potíže. Vše souvisí se vším, proto se takové téma může objevit. Budete-li chtít, můžu vám pomoci změnit úhel pohledu na obtížnou situaci. Poté se vám může hodně ulevit. 

Příklady délky konzultace:


 

 • rychlá úprava pracovního místa, s osobní konzultací ... 0,5 hod. 
 • úprava nově zařízené domácí pracovny, kde se klientka necítila dobře  ...  2 hod.,  
 • jak na pořádek v kanceláři ... 0,5 hod. po skypu, 
 • re-design domácí kancelář, s osobní konzultací  ...  3 hod. 
Garance vrácení peněz do 24 hodin po ukončení konzultace.

Pokud během 24 hodin nabudete dojmu, že konzultace pro vás opravdu ničím nebyla přínosná, vrátím vám vaše peníze za konzultaci po odečtení manipulačního poplatku ve výši 100 Kč / 30 min.  skyp-konzultace. 

Za 600 Kč můžete mít: 


 

 • 2 lístky do Národního divadla,
 • 1 melír,
 • 1 svetr,
 • 1 terapeutické sezení, bez garance vrácení peněz a nahrávky,
 • 30 min. KONZULTACI pro návrh nebo úpravy vašeho pracovního prostředí.

Jedna konzultace se mnou je jako setkání s několika lidmi - architektem, interiérovým designérem, poradcem pro rozvoj vašeho podnikání a motivačním koučem. S tím rozdílem, že ode mě dostanete konkrétní návody, jak si zpříjemnit svůj prostor, čím se podpořit a velkou dávku povzbuzení.

Svůj takto ušetřený čas, peníze a energii můžete věnovat tomu, co vás opravdu baví a naplňuje, sami sobě, rodině, přátelům, cestování, kultuře atd.

Konzultace může být jednorázová nebo opakovaná. Proč opakovaná?! Protože život je o vývoji. Pokud chcete růst, je důležité, aby se tomu přizpůsobovalo i vaše prostředí. :)  Nebojte, nemusí to být vždy kompletní radikální změna, je to opravdu o maličkostech, detailech, se kterými vám ráda pomůžu. 

BONUS KE KONZULTACI 


 

 • Záznam z konzultace ve formátu mp3
  V nevyčíslitelné hodnotě, protože naše povídání bude zaznamenáno a vy se k němu můžete kdykoliv vrátit. Během setkání si nemusíte dělat stále poznámky a můžete se tak plně soustředit na probírané. Zasílám e-mailem po uplynutí garance na vrácení peněz, nedomluvíme-li se jinak.

REFERENCE


 

Ivo, když jsem se Vás rozhodla požádat alespoň o hodinovou Skypovou konzultaci ohledně úprav interiéru kanceláře a předsíně, netušila jsem, že i na dálku, přes Skype dokážete v člověku „zbořit nefunkční přesvědčení”. A ještě k tomu v posledních pár minutách konzultace! Nevěřila bych, kdybych to nezažila na vlastní kůži. Nečekala jsem to, ale o to víc Vám za „přidanou hodnotu” děkuji. … Díky Vám jsem si uvědomila, jak se chci změnit a cítit. … Umíte úžasně vystihnout a popsat to skryté, to, co není na první pohled zřejmé, to co si ani člověk sám sobě nepřizná. Umíte láskyplně a jasně předat poselství. Dotknout se srdce. Takže kromě krásné světlé předsíně jsem získala i prosvětlenější nitro. Děkuji.
Monika Nováúčetní, www.danova.cz

Máte otázku? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na 

iva@ivakolarova.cz.

Už víte vše?

Objednejte si konzultaci 

přes toto tlačítko