Vaše bydlení Vás může podpořit!

Prostor, v kterém trávíme většinu času, nás ovlivňuje víc než si myslíme a tušíme.

IvaKolarova.cz_co-vás-ovlivnuje

 

Není toho málo, že?!  Tohle vše na nás působí, aniž by jsme, cokoliv v daný okamžik udělali.

 

Proto dělám to, co dělám jakožto architektka harmonie bydlení – navrhuji nové interiéry nebo úpravy stávajících domovů, aby vás podporovali. Nabízím vám také prostor si o tom popovídat a utřídit si vaše myšlenky.

Ke každé situaci přistupuji individuálně. Proč?! Protože jsme každý jiný – ať už věříte v rozdíl mezi mužem a ženou, typologii osobnosti, astrologii nebo moderní architekturu, přírodní stavby a technologie – je to tak, prostě to funguje. Též každý prostor je jiný, má jinou historii, svůj jedinečný příběh.

Pracuji s konkrétním člověkem, konkrétní rodinou, s jejich potřebami, s jejich plány a to vše prolínám s technickými znalostmi z oblastí architektury, projektování staveb a jejich realizací, a dolaďuji to poznatky z navrhování interiérového designu.

Baví mě spolu s vámi nalézat esenci vás, vaší rodiny a pomoci ji vyjádřit ve vašem bydlení, ve vašem DOMOVĚ.

 

= PS:

V března 2015 jsem vydala ve formě e-booku své návody, nápady, inspirace, jak si vytvořit příjemné prostředí, které bude podporovat vás, váš osobnostní růst i vaše vztahy a úspěchy v práci. Objednejte si ji prostřednictvím formuláře v pravém sloupci na této stránce. Nechte se inspirovat a už dnes začněte ladit své bydlení.

 

 

Iva Kolářová

Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.

Komentáře