Od nápadu k realizaci

Malba-na-vode_DDM

Když řeknete náhlý nápad nahlas, může se přihodit, že se uskuteční. :)  Jako se mi to stalo 4.2.2016, kdy jsem „plácla“ na výtvarce pro ženy, že bysme mohly vystavovat na radnici Prahy 13…  A od včerejška je výstava otevřená. Dnes, v úterý 8.3., v 18:30 je vernisáž. Pokud budete mít cestu kolem, do 18.3., zajděte se podívat, co se stane, když si 20 žen tvoří jen tak pro RADOST.

   Naaranžovaná_výstava

Je v tom velká hloubka a vnímám v tom krásný přesah pro každou z nás. Byla by škoda, aby se to další nedozvěděli, že začít s čímkoliv se dá v každém věku. Proto jsem ženy vyzvala, aby sdílely, co jim osobně tato tvořivá setkávání přinášejí. Pár jich napsalo a jejich texty jsou součástí výstavy.

Sama za sebe jsem napsala:

„Na výtvarku pro dospělé jsem začala chodit, protože jsem byla nadšená z toho, jaké výtvory si 3leté děti nosí ze Zdeňčiných hodin. Chtěla jsem si taky takto jen tak patlat barvy po papíře. Takže, když se otevřel kroužek Výtvarka pro dospělé, přihlásila jsem se. Po čase jsem byla překvapená, že se mé výtvory i líbily. Proto jsem se na ně začala dívat očima druhých, a díky tomu jsem se přestala při tvoření tolik kontrolovat. Naopak jsem se začala uvolňovat – a tak vznikla má poslední koláž, kdy na jednom místě je křeslo, květy, dřevěné stavby a dům z počátku minulého století. 

Za tento kroužek a Zdenčino vedení jsem vděčná, protože mi pomohl objevit ve mně zadupaný cit pro krásu. Došlo to tak daleko, že jsem se vydala na profesní cestu interiérového designu, která mě těší a klientům pomáhá.“ 

<center>Kolaz-designérky_IvaKolarova.cz</center>

Koláž, při jejíž tvorbě jsem musela odhodit mnoho zábran

Přijďte se podívat a načerpat atmosféru – během výstavy, nebo rovnou na vernisáž. Adresa Radnice Prahy 13  je: Sluneční náměstí 2580/13, 158 00  Praha, Stodůlky (3 min. od stanice Hůrka, žlutého metra B).

Těším se na vás.

vystava-PH_14_ivakolarova.cz

S Láskou Iva 

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře