Inspirace pro váš ROZKVĚT

vystava-PH_13_ivakolarova.cz-001

Zamilujte se do jara

Je to čas nových začátků, všechno kolem nás kvete, a tím vám přináší spoustu inspirace pro osobní rozkvět. Jaro se nyní probouzí (pro naše těla začalo biologické jaro už 15.2.) a s ním ohromná síla, která podpoří vaše osobní i profesní plány. Zatím se pokochejte krásou nádherných květů, které uvidíte na výstavě – hvězdíků, zvaných i amaryllis. Když jsem se o výstavě dozvěděla, musela jsem tam být. Posuďte sami, jaká to je nádhrera (po kliknutí na obrázek si fotku zvětšíte):

vystava-PH_15_ivakolarova.cz-001

vystava-PH_18_ivakolarova.cz-001

 

 

 

 

vystava-PH_16_ivakolarova.cz-001    vystava-PH_19_ivakolarova.cz-001

 

 

 

 

 

vystava-PH_17_ivakolarova.cz

 

 

 

 

Květy se neprobudily jen vevnitř, ale i venku – takto vypadalo před skleníkem:

vystava-PH_22_ivakolarova.cz

Kde jsem takovou krásu našla?

vystava-PH_20_ivakolarova.czvystava-PH_21_ivakolarova.czNa Pražském hradě. Běžte se též pokochat, a pak se projděte místy, na které se jezdí koukat lidé z celého světa. A nebyla bych to já – milovnice staveb – aby mě nezaujal zajímavý detail – průzor, ve kterém se stěna a schodiště vinou a vytváří tak příjemnou Cestu:


Tyto květy můžete mít i doma – v mnoha podobách – živé v květináči, řezané ve váze, v podobě malovaného obrazu nebo velké fotografie. Můžete je mít i stále při sobě na pozadí svého počítače, tablatu a telefonu.

 Přeji i vám spoustu takovýchto krásných úlovků.

S Láskou Iva 

vystava-PH_14_ivakolarova.cz

Iva Kolářová
Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.
Komentáře