Objednávka e-booku 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život 

Návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě. 

Po vyplnění objednávky a jejím zaplacení získáte na českém trhu jedinečný e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" v hodnotě 1.299 Kč a navíc zdarma 4 skvělé bonusy v celkové hodnotě od 1.209 - 3.729 Kč. Využijte této jedinečné nabídky ještě dnes! 

Pro vás do 31.5.2015 za sníženou květnovou cenu 829 Kč. 

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 829 Kč tedy získáváte: 

 • e-book
  "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" od Ivy Kolářové aneb "Návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě" v hodnotě 829 Kč.
 • Bonus 1 - Tahák o barvách
  Tahák vám napoví, jak vás která barva ve vašem životě podpoří. Který budu průběžně doplňovat. V hodnotě 199 Kč dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 2 - Pracovní listy
  K vybraným kapitolám dostáváte pracovní listy se seznamy a návody, aby jste nezůstali jen u čtení, ale pustili se do praxe. A právě takový tahák v podobě pracovních listů se často hodí. :) V hodnotě 129 Kč (za jednu sadu pracovních listů) dostáváte ZDARMA.
 • Speciální 31 denní bonus - 40% sleva na KONZULTACI
  Aby jste šli skutečně do akce, tak mám pro vás SPECIÁLNÍ 30 denní bonus - 40% slevu na uskutečněnou konzultaci do 31 dnů od zaplacení e-booku. Může to být konzultace po skypu (v délce od 1 hod.) nebo osobní u vás (v délce od 2 hod.). Pokud o tento bonus stojíte, objednejte se včas. POZOR! Během privátních konzultací často stěhujeme nábytek.a zařízení ;-) Ušetříte tak 560 - 2.520 Kč - to podle toho, jak dlouho budeme spolu konzultovat.
 • Bonus 4 - Doživotní aktualizace
  Koncept "Domov Harmonie" je mojí celoživotní vášní, proto se mu budu nadále věnovat a rozvíjet ho. A Vás o tom budu informovat. Tyto VIP informace pro Vás v hodnotě 494 Kč získáváte ZDARMA.
 • navíc - Garance vrácení peněz
  Když do 14 dnů od zaplacení objednávky usoudíte, že e-book není pro vás ten pravý, vrátím vám peníze zpět bez jakýchkoliv podmínek.

Objednávka e-booku: 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

+ 4 bonusů (v celkové hodnotě od 1.209 - 3.729 Kč) zcela zdarma: 

IvaKolarova.cz_9+1tipu_jak-ladit-domov-pro-skvely-zivot

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In erat velit, tristique et erat et, eleifend pulvinar lectus.

Spousta skvělých konkrétních návodů, jak si vylepšit svůj domov. E-book určitě doporučím manželovi, aby si uvědomil, jak nás naše prostředí ovlivňuje (mně to teď taky teprve pořádně došlo). Jsem moc ráda, že dekorace jsou důležité, že to nejsou jen takové hlouposti na lapání prachu. Že snaha o to, mít hezký domov, není marnivost. No, rozhlížím se okolo sebe a nejradši bych se do toho pustila hned. Jo, úžasný je návod, jak vymalovat, to je fakt super!
Kateřina Kučerová
Jsem ráda, že ses do toho všeho tak pustila, je to dobré to, co děláš a čím se zabýváš!
Monika Nevolová
Je to pěkná kniha. A užitečná.
Ludmila Tanková
Myslím, že se Ti podařilo sesumírovat netradiční pohled na věc a že tedy rozhodně jdeš dobrým směrem. Líbilo se mi to čtení, zvláště v té druhé, praktické části.
Věra Tůmovánovinářka specializující se na architekturu, bydlení, osobní finance a netradiční investice

Potřebujete pomoc?

Napište mi na iva@ivakolarova.cz nebo volejte na 737 879 400. Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.