e-book

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

9+1 návodů, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě a budete mít krásnější domov

Chcete konečně proměnit teoretické vědomosti v každodenní šťastný úspěšný život, a navíc získat více času?  

I já patřím mezi lidi, kteří se stále učí a zajímají o vlastní rozvoj. Také mě to stojí hodně peněz a času. Ale už jsem přišla na to, aby to byly investice a ne utrácení. Objevila jsem způsob, jak nově získané informace dlouhodobě užívat ve svém běžném životě. A dokonce mám více času na sebe, své blízké a koníčky! 

Své pomyslné běhání v kruhu za znalostmi jsem rozvinula do stoupající spirály. Jak na to, vás ráda naučím také. 

Také jsem bývala v jednom kole a neviděla jsem světlo na konci tunelu. 

Nyní jsem spokojenější, mám jasný směr, kam jdu. Už se neztrácím v péči o druhé. Umím si vybrat, co mi opravdu pomůže na mé cestě osobní svobody. Je to úleva, že už nemusím skákat jako zajíc od jednoho webináře na druhý, navštěvovat další a další úžasné kurzy, psát si poznámky a plány, co všechno musím udělat. Dříve jsem se v tomto kolotoči skoro topila. Ano, hodně jsem studovala , bylo to skvělé,  ale nedostávalo se mi času na sebe, na mé koníčky a na mé blízké.

Přišly dva životní zlomy:

První, když jsem si pustila krásu i do svého života.

Druhý, kdy jsem udělala zásadní rozhodnutí, které popisuji v e-booku.

Díky těmto dvěma životním okamžikům nyní jasně vím, co chci já a jdu si za tím. Mé bydlení mě těší. K tomu mám víc času na věci, které mě těší a dávají smysl.

I vás ráda naučím, jak na to. 

Jedná se o systém, který jsem podvědomě formovala od dětství, postupně jsem přibírala znalosti z různých oblastí a zkušenosti z mého vlastního života. Vytvořila jsem ho díky své vášni i pro vztahy, poznávání lidí, života a prostoru kolem nás. Již 12 let ho pro své klienty přirozeně používám. 

Základem tohoto know‐how je má 15letá praxe v architektonických ateliérech a stavebních projekcích. Tu jsem časem efektivně a smysluplně propojila s několika zásadními vlivy – interiérovým designem, feng‐shui, baubiologií (nauka o zdravých materiálech a prostředí), astrologií, čínskou kosmologií (která je provázána s feng‐shui), základními znalostmi tradiční čínské medicíny a různými směry osobního rozvoje, vč. NLP.

Vybavení interiérů ladím s ohledem na konkrétního člověka, jeho blízké, životní cykly a se zřetelem na dané limity. Daří se mi úspěšně hrát s kartami, které dostanu do rukou, a dosáhnout přání majitelů: aby všichni ve svém bydlení cítili podporu, bezpečí, útulno, inspiraci a vnímali krásu. 

Rozhodla jsem podělit se o toto své životní know-how s co nejvíce lidmi a sepsala jsem ho do e-booku:

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život. 

Iva Kolářová

    designérka     vědomých úprav  interiérů 

Vždyť domov je odrazovým můstkem do života. Také je naším nejlepším přítelem, který stojí stále při nás. 

A hlavně – DOMOV JE NEJLEPŠÍ MÍSTO NA ZEMI!

Naučte se o svůj domov pečovat. On pak bude pečovat o vás! 

Příběh: 

Přes 16 měsíců jsem se trápila, že vlastně nevím, co přesně já chci. Věděla jsem, že má přání jsou stále taková, která se ode mě jako ženy a matky očekávají. A najednou přišel životní zlom a já jsem do hloubky pochopila, jak mám konkrétně upravit své bydlení a kancelář, abych podpořila:

 • nové znalosti, které chci pravidelně používat ve své práci, 
 • rozhodnutí a dělání změny svého nového návyku, 
 • pochopení starého programu, který mi v něčem brání, 
 • přijetí sama sebe a svých přání, 
 • svou vizi nebo plán. 

Díky tomu se mi daří lépe a lépe. Jsem spokojenější. Vím, co chci. A najednou potkávám lidi, kteří mi jsou nápomocní. Dostávají se mi do cesty produkty, které mě posouvají mílovými kroky. Už nemám potřebu zvládnout všechno najednou. Mám více duševního klidu a času. A navíc mé bydlení postupně získává podobu, která mě těší. 

Teď se zasněte - zavřete oči a představte si, že:  

Probouzíte se a víte, že vás čeká náročný den. Téměř se bojíte otevřít oči. Ale musíte... A první, co uvidíte je vámi pečlivě vybraná plastika, která vás v ten moment potěší, zahřeje u srdce a šeptá vám:

"To zvládneš! Krásný úspěšný den." 

Jak by se vám líbilo zažívat takové ranní uvítání?!  

Akční kroky:  

Ještě dnes, nejpozději zítra, si naplánujte půlhodinku s dětmi, partnerem, nebo přáteli. Můžete to udělat i někde v kavárně. Budete potřebovat jeden čistý list papíru a pro každého tužku, pastelku, cokoliv co píše. 

Vezměte si každý tužku, sesedněte se kolem listu a začněte COKOLIV kreslit nebo jen tak čmárat. A u toho si povídejte, zpívejte, poslouchejte a hlavně si to užívejte. 

Co je cílem? Být spolu. Prožít společný čas, když se něco jen tak dělá, výsledek není důležitý. O to víc pak může překvapit. A společné dílo si vystavte. Aspoň na pár dní. Když půjdete kolem, zavzpomínejte na příjemně strávený společný čas. :) 

Co najdete v e-booku 

 • Koncept DOMOVA HARMONIE
  Dozvíte se, o čem všem je domov, co ho tvoří.
 • Mé know-how,
  které zcela automaticky používám přes 12 let pro své klienty a nyní plně vědomě ho praktikuji i pro sebe.
 • 9 návodů,
  jak můžete své interiéry upravovat tak, aby vás podporovaly. Jsou tak snadné, že je zvládnou i malé děti.
 • Obklopíte se krásou
  Naučíte se věnovat pozornost tomu, co vás obklopuje. A tím do svého života včleníte více krásy a věcí, které těší vás. Možná ještě nevíte, co to bude. Protože to čeká na objevení.
 • 9 návodů,
  které vás naučí, jak budovat domov.
 • + 1 návod, který je klíčový

Cena tohoto e-booku je 499 Kč. 

Hodně nebo málo za mé 12 leté know-how?! 

Najdete v něm postupy, díky kterým jsem objevila své zapomenuté sny, našla jsem své ztracené sebevědomí a sebedůvěru, pustila jsem si do vlastního života krásu, vědomě jsem pochopila své know-how, buduji své úspěšné podnikání, mám velmi příjemné vztahy se svými dětmi, lépe ustávám neshody s manželem, zlepšily se mé vztahy s rodiči, můj vztah k nim a mé bydlení mě těší i se mi líbí více a více. 

Budu sdílet s vámi své know-how do důležitých detailů pro lepší pochopení, proč a co máte pro svůj skvělý život udělat. Abyste nezůstali jen u čtení, tak vám budu dávat průběžně akční kroky. Když se jimi budete řídit, tak než dočtete e-book, budete mít kolem sebe vyladěné bydlení. :)  

Stále ještě přemýšlíte, zda se vám tato investice vyplatí? Tak se na to podívejte i tak, co si za cenu 499,- Kč můžete koupit: 

 • 1 lístek do Národního divadla, 
 • 1 oběd v restauraci pro 2,
 • 1/3 páru kožených bot, 
 • 13 káv s sebou, 
 • 1 sadu LEGO stavebnice pro děti, 
 • 1 nejdůležitější on-line produkt vašeho života, který přidá o 1-3 rozměry více všem dalším produktům a službám, které si v životě pořídíte: e-book 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život.  

Je to na vás: 1 rodinný oběd v restauraci, nebo 9+1 nápadů, jak na to, abyste teorii proměnili v úspěšnou praxi a navíc měli krásné bydlení. 

MŮŽETE

se bez obav stále vzdělávat a přitom mít více času na sebe, své blízké a své koníčky. 

MŮŽETE

si začít plnit sen o krásném bydlení už v průběhu čtení e-booku.  

MŮŽETE

se bez obav do úprav - ladění svého bydlení pustit vy sami nebo i s dětmi. 

Co na e-book napsali jeho čtenáři? 

Ahoj Ivo, tak jsem to tvé veledílo přečetla musím říct, že je to pecka!!! Strašně moc se mi to líbí. Když jsem se pustila do jeho čtení, byla jsem moc zvědavá. A splnil, co slíbil. Spousta skvělých konkrétních návodů, jak si vylepšit svůj domov, až jsem si říkala, jestli si neprozradila moc. Stejně si tě ráda objednám na konzultaci. E-book určitě doporučím manželovi, aby si uvědomil, jak nás naše prostředí ovlivňuje (mně to teď taky teprve pořádně došlo). A pak tchýni, ale to si asi netroufnu. No, a za mně hlavní postřeh, že je to prostě důležité, jak to kolem nás vypadá. Jsem moc ráda, že jsi mi v tomhle e-book pořádně otevřel oči. A taky, že dekorace jsou důležité, že to nejsou jen takové hlouposti na lapání prachu. Že snaha o to, mít hezký domov, není marnivost. No, rozhlížím se okolo sebe a nejradši bych se do toho pustila hned, ale už je trošku pozdě. (pozn.: 0:36) Jo, úžasný je návod, jak vymalovat, to je fakt super! Myslím, že se zítra pustím do důkladnějšího studia e-booku. Díky za super e-book. :)
Kateřina Kučerová...
Jsem ráda, že ses do toho všeho tak pustila, je to dobré to, co děláš a čím se zabýváš!
Monika Nevolová...
Je to pěkná kniha. A užitečná.
Ludmila Tanková...
Ivin eBook mi neuvěřitelným způsobem pomohl všimnout si předmětů kolem sebe. Umožnil mi vnímat prostor mého domova i práce v mnohem větší šíři než dosud. Díky četbě eBooku "9+1 typů, jak si zpříjemnit domov", který autorka nepochybně psala srdcem s pozorným nasloucháním svým zkušenostem i vnitřní intuici, jsem si dala do souvislosti spoustu věcí, které se mi v životě děly a dějí. Díky tomu v posledních dnech s nadšením uplatňuji doporučení Ivy Kolářové při úpravě mého malého bytu, kde bydlím s dcerkou a nezapomínám na ně ani v práci či na cestách. Sama na sobě díky tomu téměř okamžitě cítím ty změny, co se začínají dít a vidím, jak se mi daří lépe. Pokud chcete také nastartovat proces pozitivních změn ve svém životě, určitě si Ivin eBook přečtěte a můžete pak sami za pomoci jednoduchých úprav ve svém okolí, vykročit tím správným směrem! Přeji vám radost z malých změn, kterými se dají ovlivnit ty velké tak, jak si budete přát.
Věra Tůmovánovinářka specializující se na architekturu, bydlení, osobní finance a netradiční investice
Po přečtení e-booku Ivy Kolářové mám dojem, že i finančně nenáročnými drobnostmi, když budou v souladu se mnou, mohu výborně vyladit prostředí v němž žiju i pracuju a moji klienti se tak budou moci cítit ještě lépe. Určitě pár tipů vyzkouším! Vybere si svůj tip rozhodně každý, protože kniha je srozumitelným obsahem přeplněna až po okraj:).
Monika Nevolovákouč a lektor improvizace a storytellingu, www.umenivpraci.cz
Milá Ivo, děkuji velice za napsání tohoto e booku i za vaši konzultaci. Věděla jsem, že potřebuji doma udělat změnu. Nejsem odborník a nemám veliký cit pro barvy a detail, proto jsem zkusila po referenci přečíst si Váš ebook a inspirovat se. Měla jsme pochybnosti založené na minulé zkušenosti, kdy mi čtení ebooků maximálně sebralo čas:) Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit - ty tipy jsou úžasné! Navíc fungují! Zapojila jsme celou rodinu a kromě toho, že teď máme příjemnější domácnost pro život, více útulnou a dotaženou do detailů, užili jsme si spoustu legrace - a určitě budeme dál pokračovat. Děkujeme a těšíme se na další.
Zuzana Andělová

Co tedy získáte, když si objednáte e-book: 

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život 

Snadné, rychlé a originální návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě, práci i rodině. 

 • Skvělý život
  Naučíte se využít úprav vnějšího prostředí tak, aby vám pomohly akcelerovat váš život směrem, který je vaším snem.
 • Budete mít více času
  Díky tomu, že budete efektivněji používat nových znalostí ve svém běžném životě, budete mít více času na sebe, své blízké a koníčky.
 • Potěšení
  Člověk je od přírody tvořivý. A dělat něco hezkého rukama, to vás bude určitě těšit. Když se nebude hned dařit?! Vytrvejte! O to víc budete mile překvapeni.
 • Obklopíte se krásou
  Naučíte se věnovat pozornost tomu, co vás obklopuje. A tím do svého života včleníte více krásy a věcí, které těší vás. Možná ještě nevíte, co to bude. Protože to čeká na objevení.
 • Lépe poznáte sami sebe
  Jak budete pečovat o své interiéry, ony vás budou více podporovat, poskytovat bezpečí. Právě díky pocitu bezpečí se odvážíte více nahlížet do svého nitra, naslouchat si a vnímat své vlastní potřeby.

Primární myšlenkou tohoto e-booku je úspěšná přeměna teorie v praxi - jako když se housenka zakuklí a pak se zrodí nádherný motýl. Abych vás v tomto procesu maximálně podpořila, připravila jsem nyní pro vás následující bonusy. Jsem z nich nadšená, protože vím, že vám tak dávám to nejlepší, co je možné.  Když je využijete, skvěle vás podpoří.  

Pokud koupíte e-book ještě dnes, získáte navíc tyto 4 úžasné bonusy zcela ZDARMA!

 • Bonus 1 - Tahák o barvách
  Tahák vám napoví, jak vás která barva ve vašem životě podpoří. Tento tahák budu průběžně doplňovat. V hodnotě 199 Kč dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 2 - Pracovní listy
  K vybraným kapitolám dostáváte pracovní listy se seznamy a návody, abyste nezůstali jen u čtení, ale pustili se do praxe. A právě takový tahák v podobě pracovních listů se často hodí. :) V hodnotě 129 Kč (za jednu sadu pracovních listů) dostáváte ZDARMA.
 • Speciální 31 denní bonus - 40% sleva na KONZULTACI
  Abyste šli skutečně do akce, tak mám pro vás SPECIÁLNÍ 30 denní bonus - 40% slevu na uskutečněnou konzultaci do 31 dnů od zaplacení e-booku. Může to být konzultace po skypu (v délce od 1 hod.) nebo osobní u vás (v délce od 2 hod.). Pokud o tento bonus stojíte, objednejte se včas. POZOR! Během privátních konzultací často stěhujeme nábytek.a zařízení ;-) Ušetříte tak 560 - 2.520 Kč - to podle toho, jak dlouho budeme konzultovat.
 • Bonus 4 - Doživotní aktualizace
  Koncept "Domov Harmonie" je mojí celoživotní vášní, proto se mu budu nadále věnovat a rozvíjet ho. A Vás o tom budu informovat. Tyto VIP informace pro Vás v hodnotě 494 Kč získáváte ZDARMA.
 • navíc - 24 denní garance vrácení peněz
  Když do 24 dnů od zaplacení objednávky usoudíte, že e-book není pro vás ten pravý, vrátím vám peníze zpět bez jakýchkoliv podmínek. Takže nic neriskujete!

Bonusy jsou v celkové hodnotě od 1.209 - 3.729 Kč. 

81 stránek... pár desítek tisíc slov... Snadné, rychlé a originální nápady s obrázky, včetně vlastní tvorby i tvoření s dětmi.  Sdílím s vámi své know-how, abyste porozuměli, PROČ máte co dělat  – systém, který jsem vlastně v sobě formovala od dětství, postupně jsem přibírala znalosti z různých oblastí a zkušenosti z mého vlastního života. Vytvořila jsem ho i díky své vášni pro vztahy, poznávání lidí, života a prostoru kolem nás.  

Pokud právě cítíte, že toužíte mít skvělý život i krásné bydlení, pokud cítíte, že toto může být  ten nejdůležitější on-line produkt, který si kdy koupíte, kupte si e-book teď hned

Jednoduše klikněte na tlačítko "Koupit e-book" a na další stránce vyplňte formulář. Nyní je možné ho zaplatit převodem, a tak e-book obdržíte poté, co se platba objeví na mém účtu. 

Objednejte si návody, jak upravit své vnější prostředí, aby vám pomohlo akcelerovat váš život směrem, který je vaším snem. TEĎ: 

PS: Pokud si říkáte, že vy ale máte moc pěkné bydlení, že jste s ním nadmíru spokojeni a nevíte, co byste měli měnit. Pak vám gratuluji ke krásnému interiéru! Ale tento e-book je primárně zaměřen na budování DOMOVA HARMONIE, který tvoří souhra 3 energií - prostoru a jeho vybavení, ale i každého člověka a mezilidských vztahů.  A právě tomu druhému celku energií se věnuje tento e-book. Navíc jeho znalosti můžete používat kdekoliv - v práci, na dovolené i v autě.