e-book

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

Cena při příležitosti slavení

Návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě 

Po vyplnění objednávky a jejím zaplacení získáte na českém trhu jedinečný e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" za MDŽ cenu 399 Kč a navíc zdarma 3 skvělé bonusy v celkové hodnotě 1.095 Kč. Využijte této jedinečné nabídky ještě dnes. 

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 713 Kč  částky 399 Kč získáváte: 

 • e-book

  "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" od Ivy Kolářové aneb "Návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě" v hodnotě 1290 Kč.
 • Bonus 1 - Tahák o barvách

  Tahák vám napoví, jak vás která barva ve vašem životě podpoří. Který budu průběžně doplňovat. V hodnotě 199 Kč dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 2 - Pracovní listy

  K vybraným kapitolám dostáváte pracovní listy se seznamy a návody, aby jste nezůstali jen u čtení, ale pustili se do praxe. A právě takový tahák v podobě pracovních listů se často hodí. :) V hodnotě 398 Kč (za jednu sadu pracovních listů) dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 3 - Doživotní aktualizace

  Koncept "Domov Harmonie" je mojí celoživotní vášní, proto se mu budu nadále věnovat a rozvíjet ho. A Vás o tom budu informovat. Tyto VIP informace pro Vás v hodnotě 484 Kč získáváte ZDARMA.
 • navíc - Garance vrácení peněz

  Když do 14 dnů od zaplacení objednávky usoudíte, že e-book není pro vás ten pravý, vrátím vám peníze zpět bez jakýchkoliv podmínek.

Objednávka e-booku: 9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

+ 3 bonusů (v celkové hodnotě od 1.095 Kč) zcela zdarma: 

IvaKolarova.cz_9+1tipu_jak-ladit-domov-pro-skvely-zivot

Spousta skvělých konkrétních návodů, jak si vylepšit svůj domov. E-book určitě doporučím manželovi, aby si uvědomil, jak nás naše prostředí ovlivňuje (mně to teď taky teprve pořádně došlo). Jsem moc ráda, že dekorace jsou důležité, že to nejsou jen takové hlouposti na lapání prachu. Že snaha o to, mít hezký domov, není marnivost. Jo, úžasný je návod, jak vymalovat, to je fakt super!

Kateřina Kučerováproject & office manager

Jsem ráda, že ses do toho všeho tak pustila, je to dobré to, co děláš a čím se zabýváš!

Monika NevolováUmění v práci

Je to pěkná kniha. A užitečná.

Ludmila Tankováastroložka

Myslím, že se Ti podařilo sesumírovat netradiční pohled na věc a že tedy rozhodně jdeš dobrým směrem. Líbilo se mi to čtení, zvláště v té druhé, praktické části.

Věra Tůmovánovinářka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na iva@ivakolarova.cz nebo volejte na 737 879 400. Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.