e-book

9+1 tipů, JAK LADIT DOMOV

PRO SKVĚLÝ ŽIVOT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DÍKY  E-BOOKU  ZÍSKÁTE

 • Své bydlení proměníte ve svůj DOMOV
  Chtějte to, protože domov je nejdůležitější místo na Zemi. Je vaším bezpečím a inspirací.
  Díky e-booku si snadno pro sebe zpříjemnit každé prostředí.
 • Zbavíte se zbytečných věcí
  A tak uvolníte prostor pro nový, lepší život - budete se cítit svobodněji, vaše vztahy budou upřímnější a vaše práce bude pohodovější.
 • Pochopíte, jak a proč rozestavět nábytek kolem sebe
  Pro svůj plynulý pohyb prostorem. A také, abyste měli kolem sebe dostatek místa na to, co zrovna děláte - to vám ušetří až 2 hodiny času denně - a díky tomu získáte čas na něco velmi příjemného.
 • Pozvete do svého byslení ještě více krásy
  Tím objevíte svou vnitřní krásu a lépe se poznáte. Díky tomu i vaše vztahy budou příjemnější a práce vás bude bavit. Krása kolem vás bude inspirovat a hýčkat vaši duši.
 • Z dekorací učiníte své mocné spojence
  Naučíte se, jak to udělat, aby vás dekorace podpořily v používání nové znalosti a chtěného návyku v běžném životě. A v tom, abyste u nich vytrvali.

E-BOOK  TAKÉ  POMŮŽE 

 • Když už vás nebaví žít v prostředí, kde se necítíte dobře.
  Ale radikální změna vašeho bydlení je v nedohlednu. 
 • Nebo vás trápí pocit, že jste se někde ve svém životě zasekli.
  Přestože děláte mnohé pro svou spokojenost, úspěch, štěstí.
 • Cítíte se v patové situaci.
  A máte pocit, že pro všechny existuje nějaké řešení, jen pro vás nic. Ať hledáte sebevíc.

Vždy jsem zpříjemňovala (ladila) každé prostředí - sobě a těm, kteří o to stojí. 

Poslední roky jsem z toho vytvořila systém, aby toto "ladění" navíc podporovalo
vytrvalost v používání chtěných znalostí a návyků v běžném životě.

Když se rozhodnu pro změnu v životě (chtěný nový návyk, používání přínosné dovednosti, dokončení vlekoucí se zakázky) – udělám promyšlenou úpravu ve svém interiéru, aby mi pomohla používat mé rozhodnutí v běžném životě. Dávám si záležet, aby byla úprava i krásná, pak se mi s ní daří lépe zvládat i těžké časy.


 
Jsem šťastná, protože vždy to tak nebylo.

Roky jsem hledala řešení na své problémy. Nacházela jsem odpovědi, které mě utěšily jen na pár dní, týdnů. Z té dočasnosti jsem byla nešťastná. Pak jsem objevila systém, díky kterému jsem spokojenější, vytrvaleji jdu za svým životním snem, do života mi přichází nečekaná podpora a mé bydlení i pracoviště jsou krásnější. 

Ivo, moc se mi líbí myšlenka Vaší e-knihy. Potvrzuje mé přesvědčení, že byt nejsou jen 4 stěny a střecha nad hlavou, ale místo, které nás a náš život mnohdy ovlivňuje více, než si myslíme. Má smysl budovat své bydlení a zútulňovat ho, vytvářet skutečný domov. Také se mi líbí, že k dosažení kýžených výsledků není nezbytně nutné utrácet za drahé designové vybavení, že je to spíše o maličkostech, které se nám líbí a které nám dělají radost a které můžeme snadno změnit, když se nám chce. Díky e-knize jsem zjistila, že mám sama, ačkoliv se profesně věnuji interiérům, mnohé mezery a že je stále co zlepšovat. Děkuji za nový a zajímavý pohled na věc.
Ing. Jana Pěknáon-line škola bytového designu a podnikání - www.janapekna.cz

Jmenuji se Iva Kolářová. 

Jsem interiérová koučka a designérka 


Přes 13 let jsem designérkou promyšlených (úprav) interiérů, které jsou v souladu s vámi, přírodou a přirozeným životem. Odmala mě baví práce s prostorem - přeskládávat věci v interiéru tak, aby se v něm dobře žilo podle momentální životní situace. 

Tyto úpravy navrhuji nebo učím, jak na ně.

V e-booku sdílím systém, který jsem podvědomě formovala od dětství, postupně jsem přibírala znalosti z různých oblastí a zkušenosti z mého vlastního života. Vytvořila jsem ho díky své vášni i pro vztahy, poznávání lidí, života a prostoru kolem nás. 

Základem tohoto know‐how je má 15letá praxe v architektonických ateliérech a stavebních projekcích. Tu přes 13 let postupně efektivně a smysluplně propojuji s několika zásadními vlivy – interiérovým designem, feng‐shui, baubiologií (nauka o zdravých materiálech a prostředí), astrologií, čínskou kosmologií (která je provázána s feng‐shui), základními znalostmi tradiční čínské medicíny a různými směry osobního rozvoje, vč. NLP - neurolingvistického programování.

Vybavení interiérů ladím s ohledem na konkrétního člověka, jeho blízké, životní cykly a se zřetelem na dané limity. Daří se mi úspěšně hrát s kartami, které dostanu do rukou, a dosáhnout přání majitelů: aby všichni ve svém bydlení cítili podporu, bezpečí, útulno, inspiraci a vnímali krásu. 


 

S tímto mým životní know-how se nyní seznámíte prostřednictvím e-booku:

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život. 

Jak jsou spokojené čtenářky e-booku


 

Po přečtení e-booku Ivy Kolářové mám dojem, že i finančně nenáročnými drobnostmi, když budou v souladu se mnou, mohu výborně vyladit prostředí v němž žiju i pracuju a moji klienti se tak budou moci cítit ještě lépe. Určitě pár tipů vyzkouším! Vybere si svůj tip rozhodně každý, protože kniha je srozumitelným obsahem přeplněna až po okraj:).
Monika Nevolovákouč a lektor improvizace a storytellingu, www.umenivpraci.cz
Paní Ivo, po seznámení s vámi prostřednictvím vašeho e-booku se ujišťuji, že vás budu mít ráda za poradkyni. Díky za inspiraci a povzbuzení k tvorbě. Zvolna si probírám e-book a raduji se z vašeho přístupu k bydlení. Původně jsem myslela, že vás budu hned volat k řešení závěsů a osvětlení v našem nynějším bytě, ale e-book mi zatím stačí. Nábytek v ložnico-pracovně se dal po čtení e-booku do pohybu. K řešení osvětlení jste mi pomohla výzvou k hledání jedinečného kusu. Po čtení e-booku vznikají vlny v našem domácím soužití. :) Těším se, že se ještě potkáme a někdy v budoucnu vás vyhledám.
MUDr. Zina Hánoválékařka

Naučte se o svůj domov pečovat. On pak bude hýčkat vás.  

Naučím i vás nové péči o vaše bydlení. Ukážu vám, jak snadnou úpravou interiéru budete mít krásnější domov a podpoříte pozitivní změny v životě

Když budete vědět jak, zvládnete to sami, ať jste jakkoliv manuálně zruční. 

 • Dostanete návody, jak si snadno zpříjemníte každé prostředí.
 • Rychleji zafixujete své nové návyky, právě díky úpravám.
 • Lehčeji začnete používat užitečné profesní či osobní dovednosti.
 • Tyto úpravy vám pomůžou vytrvat, neboť vás podpoří i v čase krize.
 • Rozvinete vaši tvořivost.
 • Lépe pochopíte sami sebe díky kráse v interiéru.
Teď se zasněte - zavřete oči a představte si, že:  

Probouzíte se a víte, že vás čeká náročný den. Téměř se bojíte otevřít oči. Ale musíte... A první, co uvidíte je vámi pečlivě vybraná plastika, která vás v ten moment potěší, zahřeje u srdce a šeptá vám:

"To zvládneš! Krásný úspěšný den." 

Jak by se vám líbilo zažívat takové ranní uvítání?!  

Co najdete v e-booku 


 

 • Mé know-how,
  které vás naučí uspořádat si prostor tak, aby vás podporoval a byl v souladu s vašimi plány a sny.
 • 9 návodů,
  díky nimž si snadno a rychle upravíte své interiéry, aby vás těšily a hýčklaly.
 • Obklopíte se krásou,
  protože se naučíte věnovat pozornost tomu, co vás obklopuje. A tím do svého života pozvete více krásy a věcí, které těší i vás.
 • + 1 klíčový návod

CENA  E-BOOKU

495,- Kč / 20 EUR + DPH 

Hodně nebo málo za mé 12 leté know-how?! 


 • Najdete v něm postupy, díky kterým jsem objevila své zapomenuté sny, našla jsem své ztracené sebevědomí a sebedůvěru, pustila jsem si do vlastního života krásu, vědomě jsem pochopila své know-how, buduji své podnikání, mám krásný vztah se svými dětmi, lépe ustávám neshody s manželem, zlepšily se mé vztahy s rodiči, můj vztah k nim a mé bydlení mě těší a hýčká. 
 • Budu sdílet s vámi své know-how do důležitých detailů pro lepší pochopení, proč a co máte pro svůj skvělý život udělat.
 • Abyste nezůstali jen u čtení, tak vám budu dávat průběžně akční kroky. Když se jimi budete řídit, tak než dočtete e-book, budete mít kolem sebe vyladěné bydlení. :)  

MŮŽETE

se bez obav stále vzdělávat a přitom mít více času na sebe, své blízké a své koníčky. 

MŮŽETE

si začít plnit sen o krásném bydlení už v průběhu čtení e-booku.  

MŮŽETE

se bez obav do úprav - ladění svého bydlení pustit vy sami nebo i s dětmi. 

Co na e-book napsali jeho čtenáři? 


 

Ahoj Ivo, tak jsem to tvé veledílo přečetla musím říct, že je to pecka!!! Strašně moc se mi to líbí. Když jsem se pustila do jeho čtení, byla jsem moc zvědavá. A splnil, co slíbil. Spousta skvělých konkrétních návodů, jak si vylepšit svůj domov, až jsem si říkala, jestli si neprozradila moc. Stejně si tě ráda objednám na konzultaci. E-book určitě doporučím manželovi, aby si uvědomil, jak nás naše prostředí ovlivňuje (mně to teď taky teprve pořádně došlo). A pak tchýni, ale to si asi netroufnu. No, a za mně hlavní postřeh, že je to prostě důležité, jak to kolem nás vypadá. Jsem moc ráda, že jsi mi v tomhle e-book pořádně otevřel oči. A taky, že dekorace jsou důležité, že to nejsou jen takové hlouposti na lapání prachu. Že snaha o to, mít hezký domov, není marnivost. No, rozhlížím se okolo sebe a nejradši bych se do toho pustila hned, ale už je trošku pozdě. (pozn.: 0:36) Jo, úžasný je návod, jak vymalovat, to je fakt super! Myslím, že se zítra pustím do důkladnějšího studia e-booku. Díky za super e-book. :)
Kateřina Kučerováproject & office manager
Je to pěkná kniha. A užitečná.
Ludmila Tankováastroložka
Ivin eBook mi neuvěřitelným způsobem pomohl všimnout si předmětů kolem sebe. Umožnil mi vnímat prostor mého domova i práce v mnohem větší šíři než dosud. Díky četbě eBooku "9+1 typů, jak si zpříjemnit domov", který autorka nepochybně psala srdcem s pozorným nasloucháním svým zkušenostem i vnitřní intuici, jsem si dala do souvislosti spoustu věcí, které se mi v životě děly a dějí. Díky tomu v posledních dnech s nadšením uplatňuji doporučení Ivy Kolářové při úpravě mého malého bytu, kde bydlím s dcerkou a nezapomínám na ně ani v práci či na cestách. Sama na sobě díky tomu téměř okamžitě cítím ty změny, co se začínají dít a vidím, jak se mi daří lépe. Pokud chcete také nastartovat proces pozitivních změn ve svém životě, určitě si Ivin eBook přečtěte a můžete pak sami za pomoci jednoduchých úprav ve svém okolí, vykročit tím správným směrem! Přeji vám radost z malých změn, kterými se dají ovlivnit ty velké tak, jak si budete přát.
Věra Tůmovánovinářka specializující se na architekturu, bydlení, osobní finance a netradiční investice
Milá Ivo, děkuji velice za napsání tohoto e booku i za vaši konzultaci. Věděla jsem, že potřebuji doma udělat změnu. Nejsem odborník a nemám veliký cit pro barvy a detail, proto jsem zkusila po referenci přečíst si Váš ebook a inspirovat se. Měla jsme pochybnosti založené na minulé zkušenosti, kdy mi čtení ebooků maximálně sebralo čas:) Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit - ty tipy jsou úžasné! Navíc fungují! Zapojila jsme celou rodinu a kromě toho, že teď máme příjemnější domácnost pro život, více útulnou a dotaženou do detailů, užili jsme si spoustu legrace - a určitě budeme dál pokračovat. Děkujeme a těšíme se na další.
Zuzana Andělovámarketérka

Co tedy získáte, když si objednáte e-book: 

9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život 

Snadné, rychlé a originální návody, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě, práci i rodině. 


 • Skvělý život
  Naučíte se využít úprav vnějšího prostředí tak, aby vám pomohly akcelerovat váš život směrem, který je vaším snem.
 • Budete mít více času
  Díky tomu, že budete efektivněji používat nových znalostí ve svém běžném životě, budete mít více času na sebe, své blízké a koníčky.
 • Potěšení
  Člověk je od přírody tvořivý. A dělat něco hezkého rukama, to vás bude určitě těšit. Když se nebude hned dařit?! Vytrvejte! O to víc budete mile překvapeni.
 • Obklopíte se krásou
  Naučíte se věnovat pozornost tomu, co vás obklopuje. A tím do svého života včleníte více krásy a věcí, které těší vás. Možná ještě nevíte, co to bude. Protože to čeká na objevení.
 • Lépe poznáte sami sebe
  Jak budete pečovat o své interiéry, ony vás budou více podporovat, poskytovat bezpečí. Právě díky pocitu bezpečí se odvážíte více nahlížet do svého nitra, naslouchat si a vnímat své vlastní potřeby.

Primární myšlenkou tohoto e-booku je úspěšná přeměna teorie v praxi - jako když se housenka zakuklí, a pak se zrodí nádherný motýl.


 

Abych vás v tomto procesu maximálně podpořila, připravila jsem nyní pro vás následující bonusy. Jsem z nich nadšená, protože vím, že vám tak dávám to nejlepší, co je možné.  Když je využijete, skvěle vás podpoří.  

Pokud koupíte e-book ještě dnes, získáte navíc tyto 3 úžasné bonusy zcela ZDARMA! 


 

 • Bonus 1 - Tahák o barvách
  Tahák vám napoví, jak vás která barva ve vašem životě podpoří. Tento tahák budu průběžně doplňovat. V hodnotě 199 Kč dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 2 - Pracovní listy
  K vybraným kapitolám dostáváte pracovní listy se seznamy a návody, abyste nezůstali jen u čtení, ale pustili se do praxe. A právě takový tahák v podobě pracovních listů se často hodí. :) V hodnotě 398 Kč (za jednu sadu pracovních listů) dostáváte ZDARMA.
 • Bonus 3 - Doživotní aktualizace
  Koncept "Domov Harmonie" je mojí celoživotní vášní, proto se mu budu nadále věnovat a rozvíjet ho. A Vás o tom budu informovat. Tyto VIP informace pro Vás v hodnotě 498 Kč získáváte ZDARMA.
 • navíc - 30 denní garance vrácení peněz
  Když do 30 dnů od zaplacení objednávky usoudíte, že e-book není pro vás ten pravý, vrátím vám peníze zpět bez jakýchkoliv podmínek. Takže nic neriskujete!

Bonusy jsou v celkové hodnotě 1095 Kč. 

81 stránek... pár desítek tisíc slov... Snadné, rychlé a originální nápady s obrázky, včetně vlastní tvorby i tvoření s dětmi.  Sdílím s vámi své know-how, abyste porozuměli, PROČ máte co dělat  – systém, který jsem vlastně v sobě formovala od dětství, postupně jsem přibírala znalosti z různých oblastí a zkušenosti z mého vlastního života. Vytvořila jsem ho i díky své vášni pro vztahy, poznávání lidí, života a prostoru kolem nás.  

Pokud právě cítíte, že toužíte mít skvělý život i krásné bydlení, pokud cítíte, že toto může být  ten nejdůležitější on-line produkt, který si kdy koupíte, kupte si e-book teď hned

Jednoduše klikněte na tlačítko "Koupit e-book" a na další stránce vyplňte formulář. Nyní je možné ho zaplatit převodem, a tak e-book obdržíte poté, co se platba objeví na mém účtu. 

Objednejte si návody, jak upravit své vnější prostředí, aby vám pomohlo akcelerovat váš život směrem, který je vaším snem. TEĎ: 

PS: Pokud si říkáte, že vy ale máte moc pěkné bydlení, že jste s ním nadmíru spokojeni a nevíte, co byste měli měnit. Pak vám gratuluji ke krásnému interiéru! Ale tento e-book je primárně zaměřen na budování DOMOVA HARMONIE, který tvoří souhra 3 energií - prostoru a jeho vybavení, ale i každého člověka a mezilidských vztahů.  A právě tomu druhému celku energií se věnuje tento e-book. Navíc jeho znalosti můžete používat kdekoliv - v práci, na dovolené i v autě. 

Stále váháte, zda e-book chcete?

Stáhněte si na ukázku 8 stran e-booku. Klikněte na obrázek: