Záznam přednášky (ze dne 2.11.2017)  

Jak upravit interiér pro podporu studia

... před důležitou zkouškou - přijímačkami, maturitou, pracovním pohovorem apod.

... oboru, který je vaší profesní láskou a chcete jej umět do hloubky.

... dalších oborů, které potřebujete pro své úspěšné podnikání.

Jak upravit interiér pro podporu studia před důležitou zkouškou - přijímačkami, maturitou, pracovním pohovorem apod.? 

Nepodceňujte vliv prostředí! 

Protože stav interiéru, ve kterém:

  • se vaše dítě připravuje do školy a na životní zkoušku,
  • vy studujete nové zákony, on-line kurz, budujete své podnikání ...  

... zásadně ovlivňuje, jak a zda uspěje. 

Usnadněte si svůj život a dítěti studium - poslechněte si přednášku ze záznamu, jak jednoduše doma vytvoříte atmosféru, která motivuje ke studiu a hlavně podpoří -  Vás / dítě a vás, jeho rodiče. 

Objednejte si záznam - za cenu  

1 lístku do kina 

149,- Kč 

Postřehy po jiné přednášce: 

Spokojené účastnice přednášky Zdravá kancelář a následné rychlé prohlídky pracovního místa 

Ivo, když jsem se chystala na Vaše školení, tak jsem spíše očekávala rady, jak v kanceláři máme větrat, jak bychom měli sedět, aby záda nebolela apod. Byla jsem pak velmi mile překvapena, že přednáška byla taková jaká byla. Nepůsobilo to na mě nikterak násilně, ba naopak… Díky Vám jsem si uvědomila, že jsem zřejmě na tyto věci podvědomě citlivější a dělám je automaticky. Zároveň jste mi poskytla i dobré nápady, jak si ještě více zpříjemnit prostředí kolem sebe. :) Váš výklad doporučuji všem, kteří se necítí ve svém prostoru úplně „ve své kůži“, aby si přednášku vyslechli, leccos jim objasní…

Michaela AbdouOdbor personální Magistrátu hl. m. Prahy

Ivo, od Vaší přednášky jsem očekávala, že dostanu skvělé instrukce jak zútulnit kancelář nejen pro sebe, ale i pro svou kolegyni, a hlavně pro Ty, kteří nás v naší kanceláři navštíví.
Byla jsem ráda, že jste mi otevřela oči a já si uvědomila, že když si dělám krásné prostředí doma, můžu si to přenést i do své kanceláře. Před tím jsem o tom neuvažovala, až díky Vám jsem to najednou viděla. Vzhledem k tomu, že mám ráda minimalismus, směřuji v tomto duchu ve svém bytě a po zhlédnutí Vaší přednášky, už i v kanceláři. Ohlasy na menší proměny v kanceláři byly příjemné. Za to vše Vám chci velmi poděkovat. Někdy stačí málo, aby člověk byl spokojený... Moc ráda Vás opět uvidím.

Hana Matouškovácenová kontrolorka Magistrátu hl. m. Prahy

Záznam si objednáte přes tento formulář: 

Vážím si Vaší důvěry. Vaše údaje slouží pouze pro naši komunikaci. Odesláním formuláře mi dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde