Objednejte si v PŘEDPRODEJI on-line program 

INSPIRUJÍCÍ A PODPORUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTO

aneb aby i práce (a studium) byla pro vás radostí 

  • Nevíte, jak ZAŘÍDIT DOMÁCÍ PRACOVNU bez velkých finančních a časových investic?
  • Chcete se CÍTIT PŘÍJEMNĚ, i když dočasně pracujete mimo svou kancelář, třeba ve vlaku  nebo v pronajaté místnosti?
  • Naučte se, jak si snadno, RYCHLE A PŘÍJEMNĚ upravíte každé pracovní místo – to trvalé i provizorní.
  • Upravte si své STUDIJNÍ MÍSTO, ať si dobře pamatujete věci, které vám pomůžou uskutečnit vaše sny. 

Za cenu  1.990 Kč    >>  v předprodeji jen za 1.390 Kč 

Brzy zde napíšu více

Reference spokojené účastnice přednášky Zdravá kancelář
a následné rychlé prohlídky pracovního místa

Po Vaší návštěvě jsem dokončila úpravy jak jste říkala, ještě vyhodila nějaké věci, které nejsou nutné a doplnila květiny.
Doma jsem též vytvořila změny, uvolnila jsem prostory, kde jsem měla "různosti" - ty šly do krabic a na půdu a čekají na "rozhřešení". Z kuchyně zmizely různé kvedlačky, sběračky, prkýnka aj. nezbytnosti do šuplíků, utěrky taky nevisí v prostoru ale jsou položeny na "neviditelné místo ". Na zahradě taky hledám záchytné body a plním popelnici.
Tudíž pro mě Vaše přednáška byla opravdu "pro něco" - hledím na svou víc jak 39letou domácnost a zahradu trošku jináč a taky vidím věci trošku jináč. Díky Vám za to. Před přednáškou jsem si nedovedla představit, co to bude, byla jsem taková jako "Co mi chce vyprávět?" Ale překvapení a nadšení to bylo výsledkem Vašeho "snažení". Takže pro mne dobré. A pro Vás díky.
Zdeňka ŠibravováOdbor majetku Magistrátu hlavního města Prahy
Ivo, když jsem se chystala na Vaše školení, tak jsem spíše očekávala rady, jak v kanceláři máme větrat, jak bychom měli sedět, aby záda nebolela apod. Byla jsem pak velmi mile překvapena, že přednáška byla taková jaká byla. Nepůsobilo to na mě nikterak násilně, ba naopak… Díky Vám jsem si uvědomila, že jsem zřejmě na tyto věci podvědomě citlivější a dělám je automaticky. Zároveň jste mi poskytla i dobré nápady, jak si ještě více zpříjemnit prostředí kolem sebe. :) Váš výklad doporučuji všem, kteří se necítí ve svém prostoru úplně „ve své kůži“, aby si přednášku vyslechli, leccos jim objasní…
Michaela AbdouOdbor personální Magistrátu hl. m. Prahy
Ivo, od Vaší přednášky jsem očekávala, že dostanu skvělé instrukce jak zútulnit kancelář nejen pro sebe, ale i pro svou kolegyni, a hlavně pro Ty, kteří nás v naší kanceláři navštíví.
Byla jsem ráda, že jste mi otevřela oči a já si uvědomila, že když si dělám krásné prostředí doma, můžu si to přenést i do své kanceláře. Před tím jsem o tom neuvažovala, až díky Vám jsem to najednou viděla. Vzhledem k tomu, že mám ráda minimalismus, směřuji v tomto duchu ve svém bytě a po zhlédnutí Vaší přednášky, už i v kanceláři. Ohlasy na menší proměny v kanceláři byly příjemné. Za to vše Vám chci velmi poděkovat. Někdy stačí málo, aby člověk byl spokojený... Moc ráda Vás opět uvidím.
pohled zhora na žluté gerbery
Hana Matouškovácenová kontrolorka Magistrátu hl. m. Prahy