MĚJTE KRÁSNÉ A PROSPERUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTO

aneb 

aby i práce byla pro vás radostí 

Zasílám na e-mail týdenní tipy pro průběžné 

ZPŘÍJEMNĚNÍ PRACOVNÍHO MÍSTA

Přihlašte se k odběru jednoduchých a návodných tipů, jak si rychle sami poupravíte své pracovní místo, aby bylo krásné, funkční, inspirovalo, podporovalo každý den i v těžkých časech. Přesvědčte se sami, že díky drobným změnám se vám bude profesně dařit lépe a lépe.

On-line program

INSPIRUJÍCÍ  A  PODPORUJÍCÍ  PRACOVNÍ  PROSTŘEDÍ

  • Nevíte, jak ZAŘÍDIT DOMÁCÍ PRACOVNU bez velkých finančních a časových investic?
  • Chcete se CÍTIT PŘÍJEMNĚ, i když dočasně pracujete mimo svou kancelář, třeba ve vlaku  nebo v pronajaté místnosti?
  • Naučte se, jak si snadno, RYCHLE A PŘÍJEMNĚ upravíte každé pracovní místo – to trvalé i provizorní.

Setkání naživo nebo virtuální - po skypu

OSOBNÍ KONZULTACE

Navrhnu úpravy pracovního místa pro vás, daný prostor, konkrétní práci, plány a sny. Nejlepší návrh získáte, když se setkáme na místě. Ale jde i na dálku, přes skype Konzultace může být jednorázová nebo opakovaná. 

Provedu vás procesem tvorby krásného a prosperujícího pracoviště:  

NÁVRH INTERIÉROVÉHO DESIGNU

Vypracuji návrh prostorového uspořádání a úprav proměny jakéhokoliv prostoru na prosperující pracovní místo, které vás bude inspirovat, podporovat každý den i v těžkých časech, a navíc bude krásné. Není podstatné, zda už svou kancelář máte nebo ji teprve plánujete. Před 20 lety jsem navrhla první kanceláře. A 7 let dělám návrhy pracovních míst, která jsou v souladu s konkrétním člověkem, prostorem, danou prací, plány a podnikatelskými sny. Nyní navrhnu jedinečné a snadné vyladění pracoviště i vám. 

Reference spokojené účastnice přednášky Zdravá kancelář
a následné rychlé prohlídky pracovního místa

Po Vaší návštěvě jsem dokončila úpravy jak jste říkala, ještě vyhodila nějaké věci, které nejsou nutné a doplnila květiny.
Doma jsem též vytvořila změny, uvolnila jsem prostory, kde jsem měla "různosti" - ty šly do krabic a na půdu a čekají na "rozhřešení". Z kuchyně zmizely různé kvedlačky, sběračky, prkýnka aj. nezbytnosti do šuplíků, utěrky taky nevisí v prostoru ale jsou položeny na "neviditelné místo ". Na zahradě taky hledám záchytné body a plním popelnici.
Tudíž pro mě Vaše přednáška byla opravdu "pro něco" - hledím na svou víc jak 39letou domácnost a zahradu trošku jináč a taky vidím věci trošku jináč. Díky Vám za to. Před přednáškou jsem si nedovedla představit, co to bude, byla jsem taková jako "Co mi chce vyprávět?" Ale překvapení a nadšení to bylo výsledkem Vašeho "snažení". Takže pro mne dobré. A pro Vás díky.
Zdeňka ŠibravováOdbor majetku Magistrátu hlavního města Prahy
Ivo, když jsem se chystala na Vaše školení, tak jsem spíše očekávala rady, jak v kanceláři máme větrat, jak bychom měli sedět, aby záda nebolela apod. Byla jsem pak velmi mile překvapena, že přednáška byla taková jaká byla. Nepůsobilo to na mě nikterak násilně, ba naopak… Díky Vám jsem si uvědomila, že jsem zřejmě na tyto věci podvědomě citlivější a dělám je automaticky. Zároveň jste mi poskytla i dobré nápady, jak si ještě více zpříjemnit prostředí kolem sebe. :) Váš výklad doporučuji všem, kteří se necítí ve svém prostoru úplně „ve své kůži“, aby si přednášku vyslechli, leccos jim objasní…
Michaela AbdouOdbor personální Magistrátu hl. m. Prahy
Ivo, od Vaší přednášky jsem očekávala, že dostanu skvělé instrukce jak zútulnit kancelář nejen pro sebe, ale i pro svou kolegyni, a hlavně pro Ty, kteří nás v naší kanceláři navštíví.
Byla jsem ráda, že jste mi otevřela oči a já si uvědomila, že když si dělám krásné prostředí doma, můžu si to přenést i do své kanceláře. Před tím jsem o tom neuvažovala, až díky Vám jsem to najednou viděla. Vzhledem k tomu, že mám ráda minimalismus, směřuji v tomto duchu ve svém bytě a po zhlédnutí Vaší přednášky, už i v kanceláři. Ohlasy na menší proměny v kanceláři byly příjemné. Za to vše Vám chci velmi poděkovat. Někdy stačí málo, aby člověk byl spokojený... Moc ráda Vás opět uvidím.
pohled zhora na žluté gerbery
Hana Matouškovácenová kontrolorka Magistrátu hl. m. Prahy