Interiérová Skype KONZULTACE 

pro uskutečnění vašich plánů 

Už nechcete, aby vás nepořádek ochromil a připravoval o drahocenný čas?

Chcete se umět zorientovat v době, když se na vás valí záplava úkolů?


 

Vím, jak toto brzy můžete umět i vy. A to díky promyšleným úpravám vašeho bydlení a pracovního místa. Zvládnete to během pár minut a někdy i jen za pár korun.

Během společné konzultace po Skypu vymyslíme řešení i pro vás.

Objednávám si Skype KONZULTACI

Jmenuji se Iva Kolářová a jsem designérkou promyšlených úprav interiérů. Od puberty se zajímám o osobní rozvoj, hledám a nalézám řešení, jak si zjednodušit život. 

Před 12 lety jsem poprvé propojila tyto své dvě životní vášně v architektonickém návrhu s ohledem na konkrétního člověka, jeho životní situaci a plány – v ten moment se začal proměňovat můj profesní a osobní život – při návrzích jsem více zohledňovala osobní a vztahové potřeby klientů. A před 7 lety jsem toto okořenila i poznatky z umění práce s prostorem Feng Shui. Začala jsem poskytovat osobní konzultace i pro:

 • vyladění už vybaveného prostředí, aby se v něm konkrétní člověk cítil skvěle, 
 • změnu uspořádání kanceláře, když se člověk cítí chycený v životní pasti, 
 • návrh barev pro zvýšení životního elánu, 
 • doplnění konkrétní dekorace pro osobní podporu. 

DÍKY KONZULTACI ZÍSKÁTE


 

 • Námět na rychlou úpravu vašich interiérů - pracovního místa nebo u vás doma.
 • Vaši vlastní strategii na rychlé odkládání věcí, když vás něco vyruší.
 • Váš jedinečný styl zpříjemňování svého domova a pracoviště, abyste se cítili skvěle.
Objednávám si Skype KONZULTACI

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ


 

 • Před konzultací

  Se domluvíme, čeho se bude týkat. Na základě zjištěného a zaslaných podkladů se předem na konzultaci připravím potřebné podklady, vzorky, informace atd.
 • Podklady

  Adresa prostoru, kterého se konzultace bude týkat. Nejlépe půdorys místnosti s vybavením, kterého se konzultace bude týkat. Pár fotografií daného prostoru.
 • Během konzultace

  si utřídíte své myšlenky. Dozvíte se jiný úhel pohledu na svou životní situaci. Vymyslíme, jak postupovat, abyste vaše plány byly uskutečněny, co nejdříve.
  Navrhnu vám konkrétní úpravu nebo dekoraci, která podpoří vaše odhodlání.
  V návrzích zohledňuji požadavky, možnosti v rámci daných limitů – časových, finančních, osobních. Konzultaci nahrávám, abyste se k řečenému mohli později vrátit.
 • Po konzultaci,

  po uplynutí garance, vám zašlu e-mailem nahrávku z konzultace, v mp3 formátu.
 • Tím to ještě neskončí...

  Bude-li vám v následujících 14 dnech něco nejasné, můžete mi zavolat, napsat.
  A samozřejmě i v budoucnu se na mě můžete kdykoliv obrátit.

BONUS KE KONZULTACI 


 

 • Záznam z konzultace ve formátu mp3

  V nevyčíslitelné hodnotě, protože naše povídání bude zaznamenáno a vy se k němu můžete kdykoliv vrátit. Během setkání si nemusíte dělat stále poznámky a můžete se tak plně soustředit na probírané. Zasílám e-mailem po uplynutí garance na vrácení peněz, nedomluvíme-li se jinak.

Tolik poznatků a informací... kolik to bude stát? 


 

Otázka, kterou si kladu už několik let, kdy hledám rovnováhu mezi předanou hodnotou, cenou konzultace, a tím, aby to nebyla zbytečná překážka pro vážné zájemce. Můj původní odhad ceny za hodnotu, kterou během konzultace dostanete, se pohyboval v tisících… 

Na druhou stranu sama vím, že mou pomoc potřebují často lidé, kteří mají děti, a to znamená velké výdaje na vše možné a na věci „navíc“ mnohdy nezbývá. Sama to mám stejně. Též vím, že když mi něco za to stojím, tak ráda daného člověka odměním.

Cena této konzultace je tedy 950 Kč za 30 min. 

Do tohoto času nepočítám přípravu předem. 

Hodně nebo málo za mé vědění a návodná komplexní řešení navržená právě pro vás a váš současný život? Odpověď záleží na úhlu pohledu. 

Pohled, kterým se řídím, když přemýšlím o dražší službě   

Kolik toho najednou získám? Kolik mého času, energie a peněz mi daná služba ušetří do budoucna, když se pro ni rozhodnu a nebudu pátrat jinde na vlastní pěst nebo u jiných odborníků? 

Když půjdu jinam, kde všude se budu muset pídit po nabízených komplexních informacích? A získám jinde i praktické souvislosti s dalšími obory? Jak moc daná služba zohledňuje jedinečnost každého člověka a jeho životní etapu (například, že má malé děti, buduje své podnikání, čeká ho významná životní změna).    

Objednávám si Skype KONZULTACI

Délka trvání konzultace, a tím cena


 

se odvíjí, zda spolu budeme promýšlet jen rychlé úpravy interiérů, nebo zda budeme řešit i váš osobní a pracovní rozvoj. Vše souvisí se vším, proto se takové téma může objevit. 

Příklady délky konzultace:


 

 • rychlá úprava pracovního místa, s osobní konzultací ... 0,5 hod. 
 • úprava nově zařízené domácí pracovny, kde se klientka necítila dobře  ...  2 hod.,  
 • jak na pořádek v kanceláři ... 0,5 hod. po skypu, 
 • re-design domácí kancelář, s osobní konzultací  ...  3 hod. 

REFERENCE


 

Již jsem zažila konzultaci feng-shui ve svém bytě, ale z konzultace Ivy jsem byla úplně nadšená. Řekla mi mnoho důležitých informací nejen o mém pracovním místě, ale i mém životě. Její konzultace není "jen" feng-shui, ale i psychická podpora. Zároveň mě nikam netlačila a netlačí a nechala mě moje pracovní místo "procítit". A já jsem konečně vyhodila květinu, která už mě dlouho rozčilovala, přesunula jsem svůj počítač dál od zdi, která mi bránila "rozvoji" a během několika dní po konzultaci a pár provedeným změnám, které ještě postupně dokončím, jsem se najednou otevřela hojnosti a radosti ve svém drobném podnikání i v mateřských povinnostech. Díky konzultaci a provedeným změnám jsem se přestala bránit vystavování faktur a do týdne jsem na podnikatelskému účtu o pár tisícovek více.

Veronika Hanzlíkováveronikahanzlikova.cz

Ivo, když jsem se Vás rozhodla požádat alespoň o hodinovou Skypovou konzultaci ohledně úprav interiéru kanceláře a předsíně, netušila jsem, že i na dálku, přes Skype dokážete v člověku „zbořit nefunkční přesvědčení”. A ještě k tomu v posledních pár minutách konzultace! Nevěřila bych, kdybych to nezažila na vlastní kůži. Nečekala jsem to, ale o to víc Vám za „přidanou hodnotu” děkuji. … Díky Vám jsem si uvědomila, jak se chci změnit a cítit. … Umíte úžasně vystihnout a popsat to skryté, to, co není na první pohled zřejmé, to co si ani člověk sám sobě nepřizná. Umíte láskyplně a jasně předat poselství. Dotknout se srdce. Takže kromě krásné světlé předsíně jsem získala i prosvětlenější nitro. Děkuji.

Monika Nováúčetní, www.danova.cz
Objednávám si Skype KONZULTACI
Garance vrácení peněz do 24 hodin po ukončení konzultace.

Pokud během 24 hodin nabudete dojmu, že konzultace pro vás opravdu ničím nebyla přínosná, vrátím vám vaše peníze za konzultaci po odečtení manipulačního poplatku ve výši 100 Kč / 30 min.  skyp-konzultace. 

Za 950 Kč můžete mít: 


 

 • 2 lístky do Národního divadla,
 • 1 melír,
 • 1 svetr,
 • 1 terapeutické sezení, bez garance vrácení peněz a nahrávky,
 • 30 min. KONZULTACI pro úpravu svého prostředí a návod, jak postupovat v době stresu a časové tísně.

Jedna konzultace se mnou je jako několik návštěv u kouče. S tím rozdílem, že s vámi budu řešit současnost a budoucí vývoj. Navíc dostanete konkrétní návody, jak si zpříjemnit svůj prostor.

Svůj takto ušetřený čas, peníze a energii můžete věnovat tomu, co vás opravdu baví a naplňuje, sami sobě, rodině, přátelům, cestování, kultuře atd.

Konzultace může být jednorázová nebo opakovaná. Proč opakovaná?! Protože život je o vývoji. Pokud chcete růst, je důležité, aby se tomu přizpůsobovalo i vaše prostředí. :)  Nebojte, nemusí to být vždy kompletní radikální změna, je to opravdu o maličkostech, detailech, se kterými vám ráda pomůžu. 

Máte otázku? Potřebujete si něco ujasnit? Ptejte se mě na

iva@ivakolarova.cz.

Už víte vše?

Objednejte si konzultaci 

přes toto tlačítko

Objednávám si Skype KONZULTACI