Darujte interiérovou KONZULTACI 

S čím klientům INTERIÉROVÁ KONZULTACE pomáhá, si přečtěte zde >> 

... pro pocit ÚTULNÉHO domova
... protože máte obdarovaného rádi,
... aby žil(a) naplněný život.

Možné varianty interiérové KONZULTACE 

Konzultace po skypu
od 1200 Kč / 1 hod.
Tato konzultace probíhá přes skype. Skype má oproti telefonu tu výhodu, že můžeme vzájemně sdílet obsah monitoru, a tak se spolu dívat na stejný obrázek nebo fotku.
Osobní konzultace
od 2.400 Kč / 2 hod.
Osobní setkání je vždy nejlepší, protože řešený prostor spolu projdeme a hned na místě můžeme dělat nebo modelovat úpravy. Při volbě této varianty za vámi přijedu po celé ČR.
Objednejte přes formulář níže
Klienti mimo Prahu hradí náklady na dopravu a můj čas strávený na cestě. Cestovné je 8 Kč / km.

Běžná osobní konzultace trvá 2hod., ale pokud řešíme úpravy více místností, tak více. 


Co říkají klienti po konzultaci: 

Od konzultace s Vámi jsem očekávala, že náš byt tak nějak celkově zhodnotíte pohledem odborníka (na architekturu i na feng-shui), jak to s ním vypadá, jaký má potenciál k nějakým změnám a jestli se s ním ještě vůbec dá něco udělat :-).

V tom jste mě mile překvapila a uklidnila, protože i přes ten aktuální havarijní stav se zdálo, že Vám to zase až tak hrozné nepřišlo. A musím říct, že díky Vám jsem i já trochu změnila úhel pohledu. Myslím, že jsem na to stále hodně hleděla optikou těch dokonalých designových interiérů, které vídám v časopisech a měla jsem pocit, že bez totální celkové rekonstrukce (na kterou ale nějak pořád nemáme) se s tím nic udělat nedá. Teď to tu najednou začínám vidět trochu jinak, vzala jsem náš byt na milost :-) a začalo mě bavit znovu vymýšlet, jak to tu upravit a vylepšit. Dokonce jsem se tu po Vaší návštěvě začala i nějak lépe cítit, než před tím a začalo mi to tu připadat o něco útulnější.

Překvapila jste mě tím, jak se dokážete přirozeně "vyladit" na interiér, do kterého přijdete, i na osoby v něm (a to i na ty, které v tu chvíli ani nejsou přítomny :-)), postupně vnímat energii a možnosti daného prostoru a intuitivně přicházet na nejlepší řešení, která jsou zároveň v souladu s povahou a potřebami těch, kteří daný prostor obývají. Navíc dokážete i druhé lidi nenápadně nasměrovat k tomu, aby se sami snažili navázat se svým prostorem i se sebou vztah a začali objevovat nové možnosti.

Vaši konzultaci bych určitě doporučila každému, kdo z nějakého důvodu není se svým bydlením (ale i životem) spokojený, cítí, že mu tam něco chybí, nebo, že by chtěl něco jinak, ale má pocit, že vlastně ani neví co a že to sám "nevymyslí". :-) A nebo tomu, kdo si chce svůj interiér zařídit tak, aby byl harmonický, krásný a v souladu s jeho přirozenými potřebami.
Mgr. Alice Reslová Forenzní genetička

Dárkovou poukázku OSOBNÍ KONZULTACE objednáte přes tento formulář: 

Vážím si Vaší důvěry. Vaše údaje slouží pouze pro naši komunikaci. Odesláním formuláře mi dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde