Provedu vás cestou

od nápadu přes návrh

po kytičku ve váze

Návrhářka interiérů, stavební inženýrka a  průvodkyně tvorbou příjemného bydlení, které je v souladu s vaší duší i životem

Vypracuji projekt, navrhnu dílčí část nebo spolu probereme, co máte dělat, abyste své čtyři stěny proměnili v útulný domov. 

V domov, který vás léta bude objímat, podporovat i inspirovat.

Co vám nabízím, co pro vás mohu udělat

Konzultace
na utřídění myšlenek

Když máte spoustu nápadů

Interiérové konzultace

Když potřebujete zlepšit své současné bydlení (jednorázově, opakovaně)

Stavařské konzultace

Nejen nad projektem

Návrh interiéru

vašeho vysněného bydlení

Stavební mediátorka, dozor investorky

Budu vaší oporou v technickém světě

Zaměření prostoru

Navrhuji interiér pro konkrétního člověka a jeho životní styl a plány, nebo pro jeho rodinu a jejich budoucí plány. 

Provedu i vás tvorbou příjemného bydlení. 

Výhody spolupráce se mnou

Navrhuji změny bydlení bez radikálnch zásahů do interiéru a často i bez velkých financí. 
Budu jemně probouzet vaši odvahu, abyste si dovolili udělat změny v interiéru (skutečně) podle sebe. 
Umím naslouchat intuici. Povedu vás k tomu nejlepšímu pro vás.
Svému oboru opravdu rozumím. 16 let pracuji v oboru jako stavební inženýr. 
Propojuji vzdělání a praxi.
Umím pracovat s rozpočtem. Budu respektovat vaše finanční hranice a z rozpočtu vytěžím naprosté maximum.
Oslovila jsem tě, protože jsem cítila, že mi v bytě něco chybí, potřebovala jsem v něm nějakou změnu - vše vyčistit a lépe uspořádat a možná právě proto jsem oslovila tebe, protože nabízíš pomoc při tom ujasňování si toho, co vlastně chci. A to se během naší konzultace v plné míře podařilo, neboť jsem získala od tebe nejen návod, jak si zařídit ložnici, avšak dokonce i jak o tom mám přemýšlet. A to jsem přesně potřebovala. Naučit se sama zamýšlet nad různými variantami bytu a věřit si, že jsem si ho zařídila dobře, podle sebe, abych se v něm cítila dobře já, že to nedělám pro nikoho jiného, ale pro sebe. Vždyť nepotřebuji mít výstavní byt, ale příjemný. Tvoje služby doporučuji každému, kdo si neví rady nebo potřebuje své názory jen probrat.
Ludmila SychrováÚčetní
Iva přijela do mého domu přes půl republiky a strávila s naší rodinou den, během kterého měřila místnosti, lezla po žebříku na půdě, vynesla na vlasech pavučiny ze sklepa, poradila nám, jak posunout postel a tak zohlednili energie nás jako páru. Iva nepracuje jen s prostorem, ale hledá harmonii podle individualit, které ten prostor chtějí obývat. Tak, aby poskytoval radost. Přistupuje k prostoru i jeho obyvatelům s úctou, respektem a pochopením pro jejich konkrétní zájmy a záměry. Ivi, děkuji za Tvé rady a přátelský přístup, vím, že jsem Tě nevyhledala naposledy.
Martina Noskováazyková lektorka a průvodkyně psaním deníku - www.facebook.com/pisudenik/
Ivo, když jsem se Vás rozhodla požádat alespoň o hodinovou Skypovou konzultaci ohledně úprav interiéru kanceláře a předsíně, netušila jsem, že i na dálku, přes Skype dokážete v člověku „zbořit nefunkční přesvědčení”. A ještě k tomu v posledních pár minutách konzultace! Nevěřila bych, kdybych to nezažila na vlastní kůži. Nečekala jsem to, ale o to víc Vám za „přidanou hodnotu” děkuji. … Díky Vám jsem si uvědomila, jak se chci změnit a cítit. … Umíte úžasně vystihnout a popsat to skryté, to, co není na první pohled zřejmé, to co si ani člověk sám sobě nepřizná. Umíte láskyplně a jasně předat poselství. Dotknout se srdce. Takže kromě krásné světlé předsíně jsem získala i prosvětlenější nitro. Děkuji.
Monika Nováúčetní, www.danova.cz

Pokud jste se v životě ztratili nebo jste dokonce

na sebe zapomněli, tak vás navedu, abyste se rozpomněli - a to skrz vědomé úpravy vašeho bydlení. 

Ing. Iva Kolářová

Návrhářka interiérů, stavební inženýrka a  průvodkyně tvorbou příjemného bydlení, které je v souladu s vaší duší i životem