Interiérové ohlédnutí za loňským rokem 2017

Přeji Vám úspěšné a příjemné vykročení do nového roku 2018. Aby tomu tak bylo:

  1. Ohlédněte se za rokem minulým – protože se tak budete mít od čeho ODRAZIT a z čeho čerpat v tomto roce 2018 – roce zemského psa (ale o tom příště).
  2. Pečujte o své domovy a pracovní místa – ráda vám s tím pomůžu letos, stejně, jako vloni. A co to bylo, to si teď přečtěte v tomto článku:
Featured Picture

cyklus 6 přednášek na téma Ladíme domov pro skvělý život

Každé prostředí, ve kterém trávíte svůj čas Vás ovlivňuje – tak využijte tohoto vlivu ve svůj prospěch.  Jak?!  Začtěte se do blogů, stáhněte si taháky, podívejte se na videa z přednášek.
click here

 

Featured Picture

osobní konzultace a návrhy

A pokud klienti souhlasili, tak jsem s Vámi sdílela – na webu nebo Facebooku – pro vás inspirativní a podnětné postřehy z návrhů a konzultací.

Zajímá vás více?! Přečtěte si reference = zkušenosti těch, kteří už mé služby využili. A pak mi zavolejte na:

t. 737 879 400

 

Featured Picture

novinka roku 2017 – Spolu na VELETRH

Zájemci se mnou šli na veletrhy. A byla to  podnětná a inspirující setkání – nebylo podstatné, zda zatím snili, nebo už našli něco konkrétního – protože každý se dozvěděl něco zásadního.
click here

 

projekt Úklid s lehkostí oslavil 1. rok a …

… pomáhá měnit přístup k úklidu, k čistému prostředí. Díky báječným úklidovým pomocníkům, a především úklidovým průvodcům.
click here

 

Featured Picture

Po 10 letech opět intenzivně studuji
tradiční Feng-Shui a čínskou astrologii

Máte se na CO těšit, protože pro vás získávám komplexnější znalosti – a studuji, kde se dá, i ve vlaku. :)  Podívejte se na plány v roce 2018, ať víte, co z toho bude.

 

Když se vám líbí, co dělám, tak dejte lajk a sdílejte se svými přáteli – pošlete jim o tom mail, nebo sdílejte na sociálních sítích:                          Děkuji. :) Iva

Iva Kolářová

Návrhářka reDesignu interiérů,
stavební inženýrka s 15letou praxí,
která i vás naučí jak s lehkostí upravovat své interiéry, aby ony pak hýčkal vás. :)

Vypracuje vám NÁVRH interiéru nebo jeho dílčích úprav (tzv. reDesign), poskytne odborné KONZULTACE. Tato práce je její vášní přes 14 let.
Objednejte si Ivin e-book "9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život" a proměňte své sny o krásném interiéru a spokojeném životě v každodenní realitu .
 
Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Ladíme domov pro skvělý život.

Komentáře