Interiéry ladící s duší

pro život, který BAVÍ a přináší NAPLNĚNÍ

Návrhy interiérů ladících s duší

- pro život, který BAVÍ a přináší NAPLNĚNÍ -

Návrhy interiérů ladících s duší

- pro život, který BAVÍ a přináší NAPLNĚNÍ -

Iva Kolářová 

Návrhářka interiérů ladících s duší

- pro život, který BAVÍ a přináší NAPLNĚNÍ -

Ing. Iva Kolářová

Feng-Shui návrhářka

Ing. Iva Kolářová

Feng-Shui návrhářka

uzdravujícího reDesignu

Ing. Iva Kolářová

Feng-Shui návrhářka a koučka

Logo Iva Kolářová

Pár slov o mně

Miluji práci s prostorem. Už jako malá jsem pravidelně stěhovala dětský stoleček s židličkami a malovala po stěnách. Jako velká jsem objevila kouzlo vyladění prostoru pro konkrétního člověka, jeho život a sny. Stále s úžasem sleduji, jak díky pár úpravám v interiéru lidé opět nalézají sami sebe. Podobně, jako se to daří mně samotné. Tento úžasný proces je jako postupně se rozvíjející růže. 

E-KNIHA A SLUŽBY  -  PRO VÁS

Napsala jsem pro vás e-book ZDARMA

5 tipů, jak si zpříjemnit domov,
a tím i život 

5 návodů, díky kterým si změíte snadno, rychle a originálně náladu svého bydlení, a proměňte tak své sny o krásném interiéru a šťastném životě v každodenní realitu. 

Napsala jsem pro vás e-book

9+1 tipů, jak ladit domov
pro skvělý život

9+1 návodů, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě a budete mít krásnější domov. Tento e-book prohlubuje témata z e-booku 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život. A je obohacen o dalších 4+1 tipů. Dozvíte se zde více do hloubky, jak pracovat  s úpravami interiéru tak, aby vás cíleně podporovaly. I zde je pamatováno na krásu a na to, že díky kráse vnější znovuobjevíte svou jedinečnost a své sny. 

Setkání naživo nebo virtuální - po skypu

OSOBNÍ KONZULTACE

Toužíte po domově, který je praktický, útulný a krásný? 

Vím, jak takový domov brzy můžete mít i vy, ať teprve zařizujete nové bydlení nebo jste si nedávno pořídili kompletně nové vybavení. Řešení existuje pro každého. 

Změnu k lepšímu uděláte i bez radikální změny zařízení interiéru. Zvládnete to během pár hodin a za pár korun.

Obývací pokoj
Studentský pokoj - návrh dispozičního uspořádání

Provedu vás procesem tvorby bydlení pro Vás a Vaše blízké: 

NÁVRH INTERIÉROVÉHO DESIGNU

V této variantě pracuji i s barvami, materiály, styly pro vytvoření atmosféry daného prostředí.   V tomto návrhu můžu také pracovat s částí původního vybavení nebo s kompletně novým, dle vašich potřeb a naší domluvy. 

Kompletní - Je to cesta časově a finančně nejnáročnější, avšak s přidanou hodnotou, že vše staré zanecháváte za sebou a před vámi je připraveno čisté malířské plátno. Je to šance na vaši velkou životní změnu. 

re-Design interiéru - Když chcete výraznou změnu svého bydlení a přitom si ponechat část věcí, jako je nábytek, obrazy, vaše oblíbené kusy doplňků, je re-design interiéru nejlepším řešením právě pro vás. 

re-Styling interiéru - Pokud chcete vdechnout nový život do vašeho stávajícího interiéru, ale jste více limitováni časem a penězi, nabízí se cesta re-stylingu interiéru - navrhneme změnu výmalby, některých textilií, doplňků. 

Jako pečujete o bydlení, pečujte o své pracoviště  

MĚJTE KRÁSNÉ A PROSPERUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTO

Zájemcům zasílám týdenní tipy, jak si sami zpříjemní pracoviště. Poskytuji konzultace a návrhy úprav pracovního místa pro konkrétního člověka. Navrhuji i kompletně nové kanceláře. 

Více informací najdete na stránce věnované úpravám a návrhům kanceláří (tzv. reDesign Office), na kterou přejdete přes toto tlačítko: 

REFERENCE

Co o mé práci a setkání se mnou říkají  moji klienti a čtenáři

Ivo, moc se mi líbí myšlenka Vaší e-knihy. Potvrzuje mé přesvědčení, že byt nejsou jen 4 stěny a střecha nad hlavou, ale místo, které nás a náš život mnohdy ovlivňuje více, než si myslíme. Má smysl budovat své bydlení a zútulňovat ho, vytvářet skutečný domov. Také se mi líbí, že k dosažení kýžených výsledků není nezbytně nutné utrácet za drahé designové vybavení, že je to spíše o maličkostech, které se nám líbí a které nám dělají radost a které můžeme snadno změnit, když se nám chce.
Jana interiérová designérka
Iva přijela do mého domu přes půl republiky a strávila s naší rodinou den, poradila nám, jak posunout postel a tak zohlednili energie nás jako páru. Iva nepracuje jen s prostorem, ale hledá harmonii podle individualit, které ten prostor chtějí obývat. Tak, aby poskytoval radost. Přistupuje k prostoru i jeho obyvatelům s úctou, respektem a pochopením pro jejich konkrétní zájmy a záměry.
MartinaLektorka psaní
Paní Iva je nabitá energií, se kterou nás dokázala provést náročným procesem utváření představy o prostoru, který jsme chtěli změnit a zařídit. Líbilo se mi, jak pro ni všechno nezačalo daným prostorem, ale lidmi, kteří v něm budou bydlet. Brala obojí jako jeden neoddělitelný celek. Jako ženu mě ohromila i svým technickým přehledem. Pro mě důležité je její nadšení pro věc, naprostá spolehlivost, schopnost hledat a nacházet, vydat se novými cestami. Vždycky jsem byla zvědavá na další kus návrhu...
Ivana Kreativní a pečující žena

Mějte krásný domov a tím i život

Krásný prostor vás bude inspirovat. Prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně vám pomůže snadněji zvládnout životní úskalí. Pečlivě vybrané barvy a dekorace vás povzbudí ve vašem rozhodnutí a při budování nového návyku. Mnohé zvládnete sami s e-bookem 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život

Objednejte si e-book zdarma přes toto tlačítko: 

POSLEDNÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Kolikrát za život jste si přála být klukem/mužem?! A dokdy vás to drželo?! Přiznám se, že já…
celý článek
Ve společnosti to houstne. Vnímám, jak se rozdělujeme na "my očkovaní" a "my neočkovaní". Dokonce někteří lidé…
celý článek
Už roky se pravidelně stává, že během konzultací pro zpříjemnění interiéru často ladíme interiér vnitřní. Ono to…
celý článek

KONTAKT

Ing. Iva Kolářová

Feng-Shui návrhářka a interiérová koučka

e-mail:         iva@ivakolarova.cz  
tel.:             +420 737 879 400

  
FB:             facebook.com/LadimeDomovProSkvelyZivot   
FB osobní:   facebook.com/iva.kolarova.102 
Pinterest:    pinterest.com/ivakolarova102