Setkání na živo, která vás čekají

Něco se chystá...

V roce 2018 plánuji opět přednášky a nově workshopy! 
- podívejte se sem >>

Setkání, která se už konala - přednášky

V neděli 28.5.2017, v Litoměřicích proběhla už 3. přednáška na téma 

Ukliďte si s lehkostí domov, a tím i život

Objevte kouzlo obyčejného úklidu, kdy díky neotřelým návykům uzdravíte svůj život a své okolí

Máte rádi kolem sebe čisto a pořádek? Ale nebaví vás neustálé uklízení, zejména takové, které nevydrží ani 5 minut? Pak si přijďte poslechnout, jak na to, abyste vy měli kolem sebe čisto, i když to pro ostatní není důležité.

Dostanete konkrétní návod, obohacený poznatky z Feng-Shui, osobního růstu a kořeněný krásou. Dozvíte se, jak se motivovat, abyste vytrvali a chtěné proměnili v podvědomé návyky, které vám ulehčí každodenní život. Díky tomu nejdřív objevíte sebe, své potřeby a touhy – to bude základ, od kterého se odrazíte, abyste konečně vyléčili svůj život a začali žít.

Úklid s lehkostí uzdravuje váš domov, tělo, mysl a duši. 

Od února do května a v listopadu 2017, 17-18h, na Praze 13, proběhl cyklus 6 přednášek.  

přednáškový cyklus na téma
LADÍME DOMOV pro skvělý život 

Prostředí, kde trávíte svůj čas zásadně ovlivňuje kvalitu vašeho života. Přijďte si poslechnout, proč tomu tak je a co můžete udělat, abyste se cítili v životě skvěle a ještě lépe. A nezůstane jen u teorie – dostanete i konkrétní tipy. :)  

pohled zhora na žluté gerbery

V neděli 18.9.2016 v rámci Vegetariánského festivalu v Praze, na Vyšehradě byla přednáška na téma 

Bydlíme ve městě v souladu s duší a přírodou 

Sníte o příjemném domově ze zdravých, přirozených materiálů, který stojí v přírodě? Toužíte po zahrádce, kde relaxujete a pěstujete svou zeleninu? Ale neumíte si představit, jak na to?Jde to i bez stěhování a radikální změny životního stylu. Přijďte si poslechnout tipy, a inspiraci, co můžete ve svém současném bydlení změnit tak, aby jste se co nejvíce přiblížili své touze. Přírodní materiály se dají použít všude, i ve starším domě nebo paneláku ve městě.

V neděli 12.6.2016, v Dobřichovicích byla přednáška na téma 

Pozvěte do svého života vášeň
laděním svého domova

Ano, právě bydlení vám skvěle pomůže zažívat v životě více radosti, nadšení, vášně, a tím vlastní jedinečné tvořivosti. Přijďte si poslechnout, proč tomu tak je. A nezůstane jen u teorie – uvidíte i konkrétní tipy, co a jak máte udělat, aby se vášeň stalá součástí i vašeho každodenního života. :)  

V sobotu 4.5.2016, v Litoměřicích proběhla přednáška na téma 

Ladíme domov pro skvělý život 

Toužíte po hezčím, zajímavějším, smysluplnějším životě? Jenže si myslíte, že to teď není možné? Přesvědčím vás o opaku. Přijďte si poslechnout, jak vytoužených změn dosáhnete, díky postupným úpravám bydlení – ladění domova – a hlavně bez okamžitých radikálních životních zvratů.

Na přednášce uslyšíte, proč a jak vás úpravy interiérů podpoří v osobním i profesním rozvoji. Uvidíte praktické tipy, které jsou jednoduché, stojí minimum a jsou rychle uskutečnitelné.

Když nebudete čekat zázrak přes noc a vytrváte, dostanete, co si přejete, nebo o čem zatím jen sníte. A věřte, že toho bude i víc. Přečtěte si na www.ivakolarova.cz/blog/, jak začít uskutečňovat své sny o šťastném životě.

PS: Přestaňte dávat takovou pozornost překážkám a zaměřte se na řešení, jak to udělat, aby se stalo, co si přejete. Překážky budou vždy, ale to neznamená, že se kvůli nim musíte vzdát svých přání. Vaše interiéry vám s tím pomůžou.

30.7. a 27.8. 2015 přednáška pro pracovníky Magistrátu hlavního města Prahy, na téma 

Zdravá kancelář 

Přednáška o vlivu pracovní prostředí na soustředění, pracovitost, náladu, zdraví. Včetně návodů, jak lehce a rychle si zpříjemnit své pracovní místo.

Účastníci se dozvěděli, jak pozitivně ovlivní pracovní náladu, když se nechají inspirovat přírodou. Vycházelo se, z propojení znalostí baubiologie, starověkého umění feng-shui, psychologie barev, potřeb lidského těla a mozku, ergonomie pracovního místa, sociologie, designu a krásy. Tento koktejl podpoří pracovní efektivitu,  vzájemnou spolupráci a komunikaci. 

Pár dnů po přednášce ještě následovola individuální rychlá prohlídka pracovního místa

Ivo, od Vaší přednášky jsem očekávala, že dostanu skvělé instrukce jak zútulnit kancelář nejen pro sebe, ale i pro svou kolegyni, a hlavně pro Ty, kteří nás v naší kanceláři navštíví.
Byla jsem ráda, že jste mi otevřela oči a já si uvědomila, že když si dělám krásné prostředí doma, můžu si to přenést i do své kanceláře. Před tím jsem o tom neuvažovala, až díky Vám jsem to najednou viděla. Vzhledem k tomu, že mám ráda minimalismus, směřuji v tomto duchu ve svém bytě a po zhlédnutí Vaší přednášky, už i v kanceláři. Ohlasy na menší proměny v kanceláři byly příjemné. Za to vše Vám chci velmi poděkovat. Někdy stačí málo, aby člověk byl spokojený... Moc ráda Vás opět uvidím.

Hana Matouškovácenová kontrolorka Magistrátu hl. m. Prahy

12.5. v Praze a 15.5.2015 v Litoměřicích, v rámci festivalu Alchimistické Litoměřice proběhly přednášky na téma 

Zdravé bydlení ve městě v souladu s člověkem a přírodou 

Sníte o příjemném domově ze zdravých, přirozených materiálů, který stojí v přírodě? Toužíte po zahrádce, kde relaxujete a pěstujete svou zeleninu? Ale neumíte si představit, jak na to?
Jde to i bez stěhování a radikální změny životního stylu. Přijďte si poslechnout tipy, a inspiraci, co můžete ve svém současném bydlení změnit tak, aby jste se co nejvíce přiblížili své touze. Přírodní materiály se dají použít všude, i ve starším domě nebo paneláku ve městě.

Návrh a aranžmá výstavy 

Meditační chůze

Informace o meditační chůzi 21.6.2016