Napsala jsem pro vás e-book ZDARMA

5 tipů, jak si zpříjemnit domov,
a tím i život 

5 návodů, díky kterým si změíte snadno, rychle a originálně náladu svého bydlení, a proměňte tak své sny o krásném interiéru a šťastném životě v každodenní realitu. 

Napsala jsem pro vás e-book

9+1 tipů, jak ladit domov
pro skvělý život

9+1 návodů, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě a budete mít krásnější domov. Tento e-book prohlubuje témata z e-booku 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život. A je obohacen o dalších 4+1 tipů. Dozvíte se zde více do hloubky, jak pracovat  s úpravami interiéru tak, aby vás cíleně podporovaly. I zde je pamatováno na krásu a na to, že díky kráse vnější znovuobjevíte svou jedinečnost a své sny. 

Setkání naživo nebo virtuální - po skypu

OSOBNÍ KONZULTACE

Toužíte po domově, který je praktický, útulný a krásný? 

Vím, jak takový domov brzy můžete mít i vy, ať teprve zařizujete nové bydlení nebo jste si nedávno pořídili kompletně nové vybavení. Řešení existuje pro každého. 

Změnu k lepšímu uděláte i bez radikální změny zařízení interiéru. Zvládnete to během pár hodin a za pár korun.

Obývací pokoj
Studentský pokoj - návrh dispozičního uspořádání

Provedu vás procesem tvorby bydlení pro Vás a Vaše blízké: 

NÁVRH INTERIÉROVÉHO DESIGNU

Návrh jde více do hloubky, jedná se o komplexnější službu, kdy se vytváří atmosféra dané místnosti, a to díky pečlivému výběru barev, materiálů a stylu. Do plánování můžu zahrnout i část původního vybavení nebo kompletně nové, dle vašich potřeb a naší domluvy. 

Kompletní - Je to cesta časově a finančně nejnáročnější, avšak s přidanou hodnotou, že vše staré zanecháváte za sebou a před vámi je připraveno čisté malířské plátno. Je to šance na vaši velkou životní změnu. 

re-Design interiéru - Když chcete výraznou změnu svého bydlení a přitom si ponechat část věcí, jako je nábytek, obrazy, vaše oblíbené kusy doplňků, je re-design interiéru nejlepším řešením právě pro vás. 

re-Styling interiéru - Pokud chcete vdechnout nový život do vašeho stávajícího interiéru, ale jste více limitováni časem a penězi, nabízí se cesta re-stylingu interiéru - navrhneme změnu výmalby, některých textilií, doplňků. 

Jako pečujete o bydlení, pečujte o své pracoviště  

MĚJTE KRÁSNÉ A PROSPERUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTO

Zájemcům zasílám týdenní tipy, jak si sami zpříjemní pracoviště. Poskytuji konzultace a návrhy úprav pracovního místa pro konkrétního člověka. Navrhuji i kompletně nové kanceláře. 

Více informací najdete na stránce věnované úpravám a návrhům kanceláří (tzv. reDesign Office), na kterou přejdete přes toto tlačítko: 

Duše je naším vnitřním interiérem 

OSOBNÍ SETKÁNÍ
NA RŮZNÝCH AKCÍCH

Člověk je společenský tvor, proto se každý (i ten nejzarytější introvert) rád potkává s druhými, zejména, když mají podobné zájmy, hodnoty a pohled na svět. Proto už roky organizuji různá setkávání  a teď nazrál čas pro ně udělat samostatnou webovou stránku, na kterou přejdete přes toto tlačítko: