Mějte krásný domov
a tím i život

Krásný prostor vás bude inspirovat. Prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně vám pomůže snadněji zvládnout životní úskalí. Pečlivě vybrané barvy a dekorace vás povzbudí ve vašem rozhodnutí a při budování nového návyku. Mnohé zvládnete sami a ostatní vám navrhnu.  

S e-bookem 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život se naučíte snadno a elegantně zkrášlovat i upravovat (nejen) své bydlení.  

Objednejte si e-book zdarma přes toto tlačítko: 

PÁR SLOV O MNĚ

Miluji práci s prostorem. Už jako malá jsem pravidelně stěhovala dětský stoleček s židličkami a malovala po stěnách. Jako velká jsem objevila kouzlo vyladění prostoru pro konkrétního člověka, jeho život a sny. Stále s úžasem sleduji, jak díky pár úpravám v interiéru lidé opět nalézají sami sebe. Podobně, jako se to daří mně samotné. Tento úžasný proces je jako postupně se rozvíjející růže. 

E-KNIHA A SLUŽBY  -  PRO VÁS

Napsala jsem pro vás e-book

9+1 tipů, jak ladit domov
pro skvělý život

9+1 návodů, jak úpravou interiéru podpoříte pozitivní změny v životě a budete mít krásnější domov. Tento e-book prohlubuje témata z e-booku 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život. A je obohacen o dalších 4+1 tipů. Dozvíte se zde více do hloubky, jak pracovat  s úpravami interiéru tak, aby vás cíleně podporovaly. I zde je pamatováno na krásu a na to, že díky kráse vnější znovuobjevíte svou jedinečnost a své sny. 

Setkání naživo nebo virtuální - po skypu

OSOBNÍ KONZULTACE

Díky ní si klienti utřídí své potřeby v rámci jejich limitů - prostoru, vybavení, financí, času, sil, budoucího vývoje (př. že školkové dítě za pár let bude také potřebovat pracovní stůl, pokud ho ještě nemá). 

Pro ochutnání designérské práce, případně jako první pomoc pro Vás a Vaše bydlení mám pro Vás připravenou KONZULTACI. Může být jednorázová nebo opakovaná. 

Obývací pokoj
Studentský pokoj - návrh dispozičního uspořádání

Provedu vás procesem tvorby bydlení pro Vás a Vaše blízké: 

NÁVRH INTERIÉROVÉHO DESIGNU

V této variantě pracuji i s barvami, materiály, styly pro vytvoření atmosféry daného prostředí.   V tomto návrhu můžu také pracovat s částí původního vybavení nebo s kompletně novým, dle vašich potřeb a naší domluvy. 

Kompletní - Je to cesta časově a finančně nejnáročnější, avšak s přidanou hodnotou, že vše staré zanecháváte za sebou a před vámi je připraveno čisté malířské plátno. Je to šance na vaši velkou životní změnu. 

re-Design interiéru - Když chcete výraznou změnu svého bydlení a přitom si ponechat část věcí, jako je nábytek, obrazy, vaše oblíbené kusy doplňků, je re-design interiéru nejlepším řešením právě pro vás. 

re-Styling interiéru - Pokud chcete vdechnout nový život do vašeho stávajícího interiéru, ale jste více limitováni časem a penězi, nabízí se cesta re-stylingu interiéru - navrhneme změnu výmalby, některých textilií, doplňků. 

Zdroj fota: www.cedr.cz

Osobní zážitek

POJĎME SPOLU NAKUPOVAT

Doprovod po veletrzích, výstavách a obchodech s interiérovým vybavením nebo stavebními materiály. Objevila jsem, že chození po obchodech a veletrzích s krásnými věcmi nabíjí nadšením, tvořivostí a inspirací. 

Jako pečujete o bydlení, pečujte o své pracoviště  

MĚJTE KRÁSNÉ A PROSPERUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTO

Zájemcům zasílám týdenní tipy, jak si sami zpříjemní pracoviště. Poskytuji konzultace a návrhy úprav pracovního místa pro konkrétního člověka. Navrhuji i kompletně nové kanceláře. 

Více informací najdete na stránce věnované úpravám a návrhům kanceláří (tzv. reDesign Office), na kterou přejdete přes toto tlačítko: 

REFERENCE

Co o mé práci a setkání se mnou říkají  moji klienti a čtenáři

Ivo, moc se mi líbí myšlenka Vaší e-knihy. Potvrzuje mé přesvědčení, že byt nejsou jen 4 stěny a střecha nad hlavou, ale místo, které nás a náš život mnohdy ovlivňuje více, než si myslíme. Má smysl budovat své bydlení a zútulňovat ho, vytvářet skutečný domov. Také se mi líbí, že k dosažení kýžených výsledků není nezbytně nutné utrácet za drahé designové vybavení, že je to spíše o maličkostech, které se nám líbí a které nám dělají radost a které můžeme snadno změnit, když se nám chce.

Jana interiérová designérka

Iva přijela do mého domu přes půl republiky a strávila s naší rodinou den, poradila nám, jak posunout postel a tak zohlednili energie nás jako páru. Iva nepracuje jen s prostorem, ale hledá harmonii podle individualit, které ten prostor chtějí obývat. Tak, aby poskytoval radost. Přistupuje k prostoru i jeho obyvatelům s úctou, respektem a pochopením pro jejich konkrétní zájmy a záměry.

MartinaLektorka psaní

Paní Iva je nabitá energií, se kterou nás dokázala provést náročným procesem utváření představy o prostoru, který jsme chtěli změnit a zařídit. Líbilo se mi, jak pro ni všechno nezačalo daným prostorem, ale lidmi, kteří v něm budou bydlet. Brala obojí jako jeden neoddělitelný celek. Jako ženu mě ohromila i svým technickým přehledem. Pro mě důležité je její nadšení pro věc, naprostá spolehlivost, schopnost hledat a nacházet, vydat se novými cestami. Vždycky jsem byla zvědavá na další kus návrhu...

Ivana Kreativní a pečující žena

Mějte krásný domov a tím i život

Krásný prostor vás bude inspirovat. Prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně vám pomůže snadněji zvládnout životní úskalí. Pečlivě vybrané barvy a dekorace vás povzbudí ve vašem rozhodnutí a při budování nového návyku. Mnohé zvládnete sami s e-bookem 5 tipů, jak si zpříjemnit domov a tím i život

Objednejte si e-book zdarma přes toto tlačítko: 

POSLEDNÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Pohovky z veletrhu FOR INTERIOR 2017

II. porce úlovků z letošního podzimního veletrhu FOR INTERIOR 2017. Jak jsem psala v minulém příspěvku, dalším přáním mých…

celý článek

Úlovky z FOR INTERIOR 2017 - I.

Na letošním veletrhu FOR FURNITURE 2017  přišel nápad - pořádat "interiérová setkání" na veletrzích zaměřených na zpříjemňování…

celý článek

Interiéry pro skvělý život

Kdo se chcete mít skvěle, být zdravý, mít prima vztah, bezvadnou práci, rozumět si se svými dětmi……

celý článek

KONTAKT

e-mail:         iva@ivakolarova.cz  
tel.:             +420 737 879 400

  
FB:             facebook.com/LadimeDomovProSkvelyZivot   
FB osobní:   facebook.com/iva.kolarova.102 
Pinterest:    pinterest.com/ivakolarova102